ONLINE games
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Schedule and Results
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 basketball
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Schedule and results

Schedule
Results
Schedule and Results

Schedule

Võistlussari
Team
Place
Alates
Kuni
Broadcast
 
ID Date Time Home Visitor Place Võistlussari Broadcasts
013 Sat 21.09.2019 10:00 BC STAR Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
601 Sat 21.09.2019 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II SK Nord 2005 Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
001 Sat 21.09.2019 11:00 Rapla Korvpallikool KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
014 Sat 21.09.2019 11:30 Audentese Spordiklubi Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
607 Sat 21.09.2019 12:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U15 Must Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
002 Sat 21.09.2019 12:30 Pärnu Spordikool Sillamäe Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
608 Sat 21.09.2019 13:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Keila Korvpallikool II Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
602 Sat 21.09.2019 14:00 SK Nord 2005 Saku KK Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
605 Sat 21.09.2019 14:00 SK Nord 2004 Korvpalliklubi Pärnu Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
015 Sat 21.09.2019 14:00 Audentese Spordiklubi Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
003 Sat 21.09.2019 15:30 Pärnu Spordikool KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
016 Sat 21.09.2019 15:30 BC STAR Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
609 Sat 21.09.2019 16:30 Keila Korvpallikool II KK Viimsi U15 Must Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
603 Sat 21.09.2019 17:00 Saku KK Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
606 Sat 21.09.2019 17:00 Korvpalliklubi Pärnu BC STAR Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
004 Sat 21.09.2019 17:00 Rapla Korvpallikool Sillamäe Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
610 Sat 21.09.2019 18:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
611 Sun 22.09.2019 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KK Viimsi U15 Must Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
613 Sun 22.09.2019 11:00 TalTech BS/Rae SK II KK Viimsi U16 Must Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
612 Sun 22.09.2019 12:30 Keila Korvpallikool II KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
614 Sun 22.09.2019 14:00 KK Viimsi U16 Must Kose Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
615 Sun 22.09.2019 16:30 Kose Spordikool TalTech BS/Rae SK II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
004 Wed 25.09.2019 19:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu, TÜ sph Saku II liiga
002 Thu 26.09.2019 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus BC Eesti Maavara/Baltic Agro Jüri Spordihoone Saku II liiga
005 Thu 26.09.2019 20:30 KA Tallinna Kalev Terminal Oil Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku II liiga
001 Fri 27.09.2019 18:00 Tallinna Kalev/TLÜ AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 Fri 27.09.2019 19:00 BK Ogre Jurmala Betsafe Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 Fri 27.09.2019 19:30 Rapla Korvpallikool Alutaguse KK Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
601 Sat 28.09.2019 11:00 TalTech BS/TSK SK Nord Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
607 Sat 28.09.2019 11:00 Keila Korvpallikool Audentese SK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
401 Sat 28.09.2019 11:00 Audentese SK Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
413 Sat 28.09.2019 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Haabersti SK Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
414 Sat 28.09.2019 11:00 SK Nord II Rapla/Kohila Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
419 Sat 28.09.2019 11:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
405 Sat 28.09.2019 12:00 SK Nord I Reinar Halliku Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
402 Sat 28.09.2019 12:30 Tartu Ülikooli KK/Draakonid KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
420 Sat 28.09.2019 12:30 Viljandi SK/Paide KK7 Keila Korvpallikool I Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
406 Sat 28.09.2019 13:30 Tartu Ülikooli KK/Lõvid TalTech BS/Rae SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
602 Sat 28.09.2019 14:00 SK Nord Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
608 Sat 28.09.2019 14:00 Audentese SK TalTech BS/Fenster/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
415 Sat 28.09.2019 14:00 Rapla/Kohila TalTech BS/Haabersti SK Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
416 Sat 28.09.2019 14:00 SK Nord II Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
403 Sat 28.09.2019 15:30 KK Viimsi U14 Must Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
421 Sat 28.09.2019 15:30 Keila Korvpallikool I Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
407 Sat 28.09.2019 16:30 TalTech BS/Rae SK Reinar Halliku Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
603 Sat 28.09.2019 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool TalTech BS/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
609 Sat 28.09.2019 17:00 TalTech BS/Fenster/TSK Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
404 Sat 28.09.2019 17:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Audentese SK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
422 Sat 28.09.2019 17:00 Viljandi SK/Paide KK7 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
003 Sat 28.09.2019 17:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tartu Ülikool Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
Birthdays
Today, 21. September
Kristjan Karm (38)
Ermil Kuldkepp (59)
Andre Pärn (42)
Ela Tihane (35)
Sonata Eliis Timofejeva (18)
Tomorrow, 22. September
Remy Aare (40)
Heigo Erm (39)
Jaak Hubelmann (64)
Margus Jaago (56)
Madis Mets (32)
Sulge

Ülekanded