ONLINE games
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 basketball
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Schedule and results

Schedule
Results
Schedule and Results

Results

Võistlussari
Team
Place
Alates
Kuni
Broadcast
 
ID Date Time Home Visitor Place Võistlussari Broadcasts
002 Wed 20.10.2021 16:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Anwil Wloclawek Valmiera ENBL
233 Wed 20.10.2021 19:00 KK Viimsi/Sportland Tallinna Kalev Forus Spordikeskus Viimsi Superkarikas 2021
014 Wed 20.10.2021 19:00 TSA Kalev Audentese Spordiklubi Tallinn, Lasnamäe SMM Naiste I Liiga
024 Wed 20.10.2021 19:00 BC Kalev/Cramo Latvijas Universitate Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
009 Wed 20.10.2021 19:30 Wildix/Esecom Altius/Play Arena Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
105 Wed 20.10.2021 19:30 TalTech BS/SK Rim Harku vald/Taltech BS Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
033 Wed 20.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva Korvpallikarud Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
108 Wed 20.10.2021 20:00 BC Southwestern Puhhid Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 Tue 19.10.2021 16:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 61:53 BK Liepaja Valmiera ENBL
007 Tue 19.10.2021 18:00 Alexela/Mediq Eesti 61:68 KK Viimsi Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
003 Tue 19.10.2021 19:30 IBIS Tallinn/Hausers A4 Haldus Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
101 Tue 19.10.2021 20:00 Exmet 62:61 Raadius Arhitektid Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
107 Tue 19.10.2021 20:40 SkyMobile Eurofasteners Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
019 Mon 18.10.2021 20:00 Keila KK/JP 59:68 Ehton/Föönix Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 Sun 17.10.2021 Tartu Kalev Keila/Rapla KK #edasi lükatud TMini-klassi EMV
002 Sun 17.10.2021 Tartu Ülikooli KK/Hundid PÄRNU SPORDIKOOL #edasi lükatud TMini-klassi EMV
003 Sun 17.10.2021 Keila/Rapla KK Tartu Ülikooli KK/Hundid #edasi lükatud TMini-klassi EMV
004 Sun 17.10.2021 Tartu Kalev PÄRNU SPORDIKOOL #edasi lükatud TMini-klassi EMV
005 Sun 17.10.2021 TSA Kalev BC STAR/Westholm #edasi lükatud TMini-klassi EMV
006 Sun 17.10.2021 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi #edasi lükatud TMini-klassi EMV
007 Sun 17.10.2021 Audentese Spordiklubi TSA Kalev #edasi lükatud TMini-klassi EMV
008 Sun 17.10.2021 BC STAR/Westholm TalTech BS/Altius #edasi lükatud TMini-klassi EMV
028 Sun 17.10.2021 Nordauto Keila KK/JP Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
029 Sun 17.10.2021 Genius Sports Swedbank Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
099 Sun 17.10.2021 TalTech BS/SK Rim 49:78 Saku KK Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
100 Sun 17.10.2021 Kiili Spordiklubi Tabasalu Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 Sun 17.10.2021 11:00 Saku KK 54:41 Keila Korvpallikool Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
025 Sun 17.10.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK/Pantrid Paide KK7 Tartu, TÜ sph (punane saal) PMini-klassi EMV
026 Sun 17.10.2021 12:15 Paide KK7 Tartu Ülikooli KK/Puumad Tartu, TÜ sph (punane saal) PMini-klassi EMV
030 Sun 17.10.2021 12:15 Keila Korvpallikool 28:60 Rae Spordikool/Kiili SK Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
003 Sun 17.10.2021 13:00 Tallinna Ülikool Liepaja Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
025 Sun 17.10.2021 13:00 TalTech/NORDAID Daugavpils Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
025 Sun 17.10.2021 13:30 SK Nord Aid/Cramo 75:77 Audentese SK I Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
027 Sun 17.10.2021 13:30 Tartu Ülikooli KK/Puumad Tartu Ülikooli KK/Pantrid Tartu, TÜ sph (punane saal) PMini-klassi EMV
031 Sun 17.10.2021 13:30 Rae Spordikool/Kiili SK 56:37 Saku KK Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
006 Sun 17.10.2021 14:00 Jõhvi Kossutiim 93:43 Enteh Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
047 Sun 17.10.2021 15:30 SK Nord Aid/Cramo 43:47 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
002 Sun 17.10.2021 17:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 91:51 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
021 Sun 17.10.2021 17:00 AVIS UTILITAS RAPLA 90:85 Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
023 Sun 17.10.2021 18:00 TalTech 92:67 Tallinna Kalev Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 Sun 17.10.2021 19:00 Puhhid Eurofasteners Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
002 Sat 16.10.2021 Viljandi SK/KK QUERCUS Rakvere Tarvas #edasi lükatud PMini-klassi EMV
003 Sat 16.10.2021 KK Pärnu Reinar Halliku Korvpallikool/Toila #edasi lükatud PMini-klassi EMV
004 Sat 16.10.2021 Rapla Korvpallikool Rakvere Tarvas #edasi lükatud PMini-klassi EMV
005 Sat 16.10.2021 Viljandi SK/KK QUERCUS Reinar Halliku Korvpallikool/Toila #edasi lükatud PMini-klassi EMV
028 Sat 16.10.2021 KK Pärnu Rakvere Tarvas #edasi lükatud PMini-klassi EMV
029 Sat 16.10.2021 Rapla Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool/Toila #edasi lükatud PMini-klassi EMV
006 Sat 16.10.2021 10:00 TalTech BS/Haabersti SK 20:43 TalTech BS/RIM Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
012 Sat 16.10.2021 10:00 SK Nord/Cramo 2010 KK Viimsi U12 Must/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 
Olulised sündmused
Birthdays
Today, 20. October
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Tomorrow, 21. October
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded