ONLINE games
et en
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Schedule and Results
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 basketball
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Schedule and results

Schedule
Results
Schedule and Results

Results

Võistlussari
Team
Place
Alates
Kuni
Broadcast
 
ID Date Time Home Visitor Place Võistlussari Broadcasts
018 Wed 24.01.2018 17:15 OSK 45 Korvpalliklubi Ribi Tallinna Saksa Gümn. Meesseeniorite mv al 45
001 Wed 24.01.2018 18:40 Kalev 65+ Sameko Tallinna Südalinna kool Meesseeniorite mv al 65
057 Wed 24.01.2018 19:00 BC Kalev/Cramo Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Alexela Korvpalli Meistriliiga
023 Wed 24.01.2018 19:00 BC Tartu Betoonimeister/Tskk/SK Nord Tartu, TÜ sph Saku I liiga
068 Wed 24.01.2018 19:15 Tamsalu Los Toros/Karud Paide Viking Window Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
002 Tue 23.01.2018 18:15 Baurent/BC Kiviõli 85:67 Nordauto/Vaidawood Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Meesseeniorite mv al 35
017 Tue 23.01.2018 18:30 RSK Tarvas RSK Tarvas II Rakvere, Rahu hall Meistriliiga
041 Tue 23.01.2018 19:00 Pärnu Sadam 84:89 Tsmoki-Minsk Pärnu Spordihall BBL
409 Tue 23.01.2018 19:00 Audentese SK 67:89 OSK Tallinn, Audentese Spordikeskus OlyBet Naiste korvpalliliiga
477 Tue 23.01.2018 19:20 BC Kalev II 62:80 Eesti Maaülikool II/Ülenurme Tallinn, Kristiine PMM Saku II liiga
479 Tue 23.01.2018 19:30 KK Rae Koss/Hansaviimistlus 73:62 BC Narva Jüri Spordihoone Saku II liiga
410 Tue 23.01.2018 20:15 BC Rapla 68:71 BC Viljandi/telliauto.ee Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
008 Mon 22.01.2018 00:00 Scanweld Tallinn, Audentese Spordikeskus Meesseeniorite mv al 40
408 Mon 22.01.2018 17:30 G4S Noorteliiga Läti U17 Tallinn, Audentese Spordikeskus Eesti-Läti Ühisliiga
016 Mon 22.01.2018 19:15 Tamsalu/JaKon Ehitus 71:75 Väike-Maarja Päästekool Tamsalu Spordihoone Meistriliiga
005 Sun 21.01.2018 00:00 Simuna IVAX/Viljandi Sameko Simuna Põhikooli võimla Meesseeniorite mv al 65
010 Sun 21.01.2018 09:00 KK Tallinn 52:4 Keila KK Rapla Ühisgümnaasium TMikro
011 Sun 21.01.2018 09:50 Rapla KK 24:35 BA Tallinna Kalev Rapla Ühisgümnaasium TMikro
036 Sun 21.01.2018 10:00 SK Nord/Tiit Soku KK I 76:50 Tartu Palliklubi Hundid Jõhvi Spordihall PMikro
044 Sun 21.01.2018 10:00 SK Nord/Tiit Soku KK II 45:60 Kiili SK/TTÜ KK I Jõhvi Spordihall PMikro
052 Sun 21.01.2018 10:00 Tallinna Kalev/Altius 53:22 KK HITO/Kiviõli 08 Kohtla-Järve spordikeskus PMikro
436 Sun 21.01.2018 10:30 Parksepa SK/Võru 63:42 Eesti Maaülikool Parksepa Keskkool OlyBet Naiste korvpalliliiga
012 Sun 21.01.2018 10:40 Keila KK 18:64 Pärnu SK Rapla Ühisgümnaasium TMikro
037 Sun 21.01.2018 10:50 Keila KK I 21:40 Saue KK Jõhvi Spordihall PMikro
045 Sun 21.01.2018 10:50 KK HITO/BC Karjamaa 42:36 Kiili SK/TTÜ KK I Jõhvi Spordihall PMikro
053 Sun 21.01.2018 10:50 SK Nord/Tiit Soku KK III 21:58 KK Viimsi Kohtla-Järve spordikeskus PMikro
060 Sun 21.01.2018 11:00 KK Karud 27:41 KK 7 Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMikro
013 Sun 21.01.2018 11:30 Audentese SK 22:39 KK Tallinn Rapla Ühisgümnaasium TMikro
401 Sun 21.01.2018 11:30 Audentese SK/TSK 20:0 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
038 Sun 21.01.2018 11:40 SK Nord/Tiit Soku KK I 81:20 Tartu Palliklubi Delfiinid Jõhvi Spordihall PMikro
046 Sun 21.01.2018 11:40 SK Nord/Tiit Soku KK II 29:32 Kiili SK/TTÜ KK II Jõhvi Spordihall PMikro
054 Sun 21.01.2018 11:40 KK HITO/Kiviõli 08 30:49 Audentese SK Kohtla-Järve spordikeskus PMikro
061 Sun 21.01.2018 11:50 Saku KK 68:23 Rapla KK Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMikro
013 Sun 21.01.2018 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 90:47 Jõhvi SK Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
068 Sun 21.01.2018 12:00 Rapla Korvpallikool 75:77 Saku KK Rapla Korvpallikool PU14-klass EMV
014 Sun 21.01.2018 12:20 Pärnu SK 45:25 BA Tallinna Kalev Rapla Ühisgümnaasium TMikro
039 Sun 21.01.2018 12:30 Saue KK 32:52 Tartu Palliklubi Hundid Jõhvi Spordihall PMikro
047 Sun 21.01.2018 12:30 KK HITO/BC Karjamaa 21:79 SK Nord/Tiit Soku KK I Jõhvi Spordihall PMikro
055 Sun 21.01.2018 12:30 Tallinna Kalev/Altius 63:21 KK Viimsi Kohtla-Järve spordikeskus PMikro
034 Sun 21.01.2018 12:30 Erkmaa KK 92:75 BC Tartu Kambja sph PU14-klass EMV
062 Sun 21.01.2018 12:40 Saku KK 54:18 KK 7 Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMikro
096 Sun 21.01.2018 13:00 Audentese SK I 94:71 Tiit Soku KK/SK Nord I Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klass EMV
015 Sun 21.01.2018 13:10 Keila KK 5:46 Rapla KK Rapla Ühisgümnaasium TMikro
040 Sun 21.01.2018 13:20 Saue KK 50:31 Tartu Palliklubi Delfiinid Jõhvi Spordihall PMikro
048 Sun 21.01.2018 13:20 Keila KK II 28:43 Kiili SK/TTÜ KK I Jõhvi Spordihall PMikro
056 Sun 21.01.2018 13:20 SK Nord/Tiit Soku KK III 54:60 Audentese SK Kohtla-Järve spordikeskus PMikro
063 Sun 21.01.2018 13:30 KK 7 39:34 Rapla KK Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMikro
016 Sun 21.01.2018 14:00 Audentese SK 28:35 Pärnu SK Rapla Ühisgümnaasium TMikro
041 Sun 21.01.2018 14:10 SK Nord/Tiit Soku KK II 17:74 Tartu Palliklubi Hundid Jõhvi Spordihall PMikro
049 Sun 21.01.2018 14:10 KK HITO/BC Karjamaa 26:46 Keila KK I Jõhvi Spordihall PMikro
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Birthdays
Today, 24. January
Veiko Innos (54)
Gerly Kostla (38)
Britta Piisang (27)
Triinu Toomla (38)
Tomorrow, 25. January
Arthur Herman Entsik (18)
Kristjan Evart (28)
Kristjan Jääts (37)
Raimond Kesa (43)
Allan Pajo (30)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Tule toeta rahvuskoondiseid veebruaris!