ONLINE games
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 basketball
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Schedule and results

Schedule
Results
Schedule and Results

Schedule

Võistlussari
Team
Place
Alates
Kuni
Broadcast
 
ID Date Time Home Visitor Place Võistlussari Broadcasts
001 Mon 26.09.2022 19:30 TALTECH BS/FENSTER/TSK Haapsalu Kristiine spordimaja Saku II liiga
601 Tue 27.09.2022 17:00 BC Kalev/Cramo KK Cedevita Junior Jonava, LTU FIBA Europe Cup
002 Tue 27.09.2022 19:30 KK Viimsi III SK Tünamo Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
001 Wed 28.09.2022 18:45 G4S Noorteliiga Tamsalu Los Toros/TalTech Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
003 Wed 28.09.2022 19:40 Keila Korvpallikool KK HITO/BC KARJAMAA Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
004 Thu 29.09.2022 18:15 Rapla Korvpallikool Rock Tartu Terminal Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
006 Thu 29.09.2022 19:30 KK Viimsi II Tartu Ülikool/Estiko Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga
002 Fri 30.09.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus TSA Kalev Jüri Spordihoone Saku I liiga
004 Fri 30.09.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium SK Nord/Cramo Rakvere sph (väike väljak) Saku I liiga
005 Fri 30.09.2022 19:00 Kuremaa SK Tere Kadrina Karud Kuremaa ujula spordihoone Saku I liiga
002 Fri 30.09.2022 19:00 BK Liepaja VEF Riga Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 Fri 30.09.2022 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinna Kalev/Audentes Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 Fri 30.09.2022 19:30 Tartu Ülikool/Septicum KK Askus Jetoil Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
003 Fri 30.09.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
413 Sat 01.10.2022 10:00 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
410 Sat 01.10.2022 10:00 TalTech BS/Altius Rakvere Spordikool/BC Tarvas Play Arena PU13-klassi EMV
401 Sat 01.10.2022 10:30 Rae Spordikool/ Kiili SK Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Jüri sph (väike väljak) PU16-klassi EMV
419 Sat 01.10.2022 10:30 Audentese SK KK Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
404 Sat 01.10.2022 10:30 Rae Spordikool/ Kiili SK Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U13 Jüri sph (väike väljak) PU13-klassi EMV
407 Sat 01.10.2022 11:30 Tartu Ülikool I Kadrina/Tapa SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
411 Sat 01.10.2022 11:30 KK Pärnu KK HITO/BC KARJAMAA Play Arena PU13-klassi EMV
416 Sat 01.10.2022 11:30 KK Viimsi U13 Must SK Nord/Cramo 2010 Forus spk Viimsi (väike väljak) PU13-klassi EMV
414 Sat 01.10.2022 11:45 TalTech BS/Haabersti SK KK Viimsi U16 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
405 Sat 01.10.2022 12:00 Saku KK Rapla Korvpallikool Jüri sph (väike väljak) PU13-klassi EMV
422 Sat 01.10.2022 12:00 Tartu Ülikool I Parksepa SK/Võru Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
402 Sat 01.10.2022 12:15 Rakvere Spordikool/BC Tarvas Tartu Ülikool II Jüri sph (väike väljak) PU16-klassi EMV
420 Sat 01.10.2022 12:15 SK Nord/Cramo 2007 Keila Korvpallikool II Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
002 Sat 01.10.2022 12:30 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone TU16-klassi EMV
018 Sat 01.10.2022 12:30 Pärnu Spordikool Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
408 Sat 01.10.2022 13:15 Nõo Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
417 Sat 01.10.2022 13:15 KK HITO/Toila Tartu Ülikool II Forus spk Viimsi (väike väljak) PU13-klassi EMV
423 Sat 01.10.2022 13:45 Viljandi SK/KK QUERCUS Keila/Saue Korvpallikool Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
415 Sat 01.10.2022 14:00 Rapla Korvpallikool TalTech BS/Haabersti SK Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
005 Sat 01.10.2022 14:30 Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK Rae Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) Saku II liiga
412 Sat 01.10.2022 14:30 Rakvere Spordikool/BC Tarvas KK Pärnu Play Arena PU13-klassi EMV
406 Sat 01.10.2022 15:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U13 Saku KK Jüri sph (väike väljak) PU13-klassi EMV
007 Sat 01.10.2022 15:00 Latvijas Universitate Keila KK Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
403 Sat 01.10.2022 15:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Rakvere Spordikool/BC Tarvas Jüri sph (väike väljak) PU16-klassi EMV
416 Sat 01.10.2022 15:45 KK Viimsi U16 Must Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
421 Sat 01.10.2022 16:00 KK Pärnu SK Nord/Cramo 2007 Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
413 Sat 01.10.2022 16:00 KK HITO/BC KARJAMAA TalTech BS/Altius Play Arena PU13-klassi EMV
409 Sat 01.10.2022 16:30 Kadrina/Tapa SK Nõo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
407 Sat 01.10.2022 16:30 Rapla Korvpallikool Rae Spordikool/ Kiili SK Jüri sph (väike väljak) PU13-klassi EMV
418 Sat 01.10.2022 16:30 SK Nord/Cramo 2010 KK HITO/Toila Forus spk Viimsi (väike väljak) PU13-klassi EMV
424 Sat 01.10.2022 17:00 Parksepa SK/Võru Viljandi SK/KK QUERCUS Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
005 Sat 01.10.2022 17:00 Pärnu Sadam Viimsi/Sportland Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 Sat 01.10.2022 17:00 TalTech/OPTIBET AVIS UTILITAS RAPLA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 Sat 01.10.2022 17:00 Lüganuse Alutaguse Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
404 Sat 01.10.2022 17:15 Tartu Ülikool II Rae Spordikool/ Kiili SK Jüri sph (väike väljak) PU16-klassi EMV
422 Sat 01.10.2022 17:45 Keila Korvpallikool II Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Birthdays
Today, 26. September
Karmo Allikas (41)
Silver Kallas (45)
Jegor Mitrofanski (36)
Martin Müürsepp (48)
Eleriin Vaino (23)
Tomorrow, 27. September
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers