ONLINE games
et en
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Schedule and Results
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 basketball
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Schedule and results

Schedule
Results
Schedule and Results

Schedule

Võistlussari
Team
Place
Alates
Kuni
Broadcast
 
ID Date Time Home Visitor Place Võistlussari Broadcasts
018 Wed 24.01.2018 17:15 OSK 45 Korvpalliklubi Ribi Tallinna Saksa Gümn. Meesseeniorite mv al 45
001 Wed 24.01.2018 18:40 Kalev 65+ Sameko Tallinna Südalinna kool Meesseeniorite mv al 65
057 Wed 24.01.2018 19:00 BC Kalev/Cramo Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Alexela Korvpalli Meistriliiga
023 Wed 24.01.2018 19:00 BC Tartu Betoonimeister/Tskk/SK Nord Tartu, TÜ sph Saku I liiga
068 Wed 24.01.2018 19:15 Tamsalu Los Toros/Karud Paide Viking Window Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
007 Thu 25.01.2018 00:00 Setu Sauna Selts AlpicAir Laagri Spordihoone Meesseeniorite mv al 40
441 Thu 25.01.2018 18:00 Tähtvere Audentese SK Ilmatsalu spordihoone OlyBet Naiste korvpalliliiga
042 Thu 25.01.2018 18:30 AVIS UTILITAS Rapla Tsmoki-Minsk Rapla, Sadolin Spordihoone BBL
043 Thu 25.01.2018 18:30 TTÜ KK Barsy Tallinn, TTÜ Spordihoone BBL
085 Thu 25.01.2018 20:15 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid G4S Noorteliiga II Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
019 Thu 25.01.2018 20:15 1Jvbr Kadrina Karud Tapa Väljaõppekeskus Meistriliiga
421 Thu 25.01.2018 20:30 Keila Korvpallikool KK Paulus/Pärnu Mets Keila Tervisekeskus Saku II liiga
432 Fri 26.01.2018 00:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Terminal Oil Saku II liiga
452 Fri 26.01.2018 00:00 KK HITO/BC Karjamaa Valga Kutseõppekeskus Saku II liiga
471 Fri 26.01.2018 00:00 Haapsalu Korvpallikool BC Kalev II Saku II liiga
088 Fri 26.01.2018 17:30 BC Kalev/Cramo I SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
426 Fri 26.01.2018 18:00 KK Tallinn OSK Tallinna Õismäe Vene Lütseum OlyBet Naiste korvpalliliiga
417 Fri 26.01.2018 18:30 BC STAR Narva PSK Tallinna Südalinna kool OlyBet Naiste korvpalliliiga
418 Fri 26.01.2018 18:30 Tartu Kalev Pärnu SK Tartu Korvpallikool TU16-klassi EMV
058 Fri 26.01.2018 19:00 Pärnu Sadam BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Alexela Korvpalli Meistriliiga
040 Fri 26.01.2018 19:00 Tartu Ülikool Valmiera/ORDO Tartu, TÜ sph BBL
020 Fri 26.01.2018 19:00 Simuna SK RLV Massive Simuna Põhikooli võimla Meistriliiga
034 Fri 26.01.2018 19:00 Sõmeru Ekonet Eesti Sõmeru Kooli võimla Esiliiga
090 Fri 26.01.2018 19:15 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Tartu Korvpallikool Saku I liiga
016 Fri 26.01.2018 19:20 Suure-Jaani 55 Tartu E-Tehno Sürgavere spordihoone Meesseeniorite mv al 55
049 Fri 26.01.2018 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ Barsy Sõle Spordikeskus BBL
087 Fri 26.01.2018 20:00 KK Viimsi/NoTo Kohila SK/Webware Viimsi Kooli spordihoone Saku I liiga
402 Fri 26.01.2018 20:00 BC Viljandi/telliauto.ee RSK Tarvas Viljandi Kesklinna Kooli võimla Saku II liiga
462 Fri 26.01.2018 20:00 Eesti Maaülikool II/Ülenurme BC Narva Ülenurme Gümn. sph Saku II liiga
035 Fri 26.01.2018 20:00 SK Rakke Rakvere Tööriistamarket Rakke spordihoone Esiliiga
005 Sat 27.01.2018 00:00 Kalev 60+ Simuna Ivax Meesseeniorite mv al 60
424 Sat 27.01.2018 00:00 Liepāja Papris/LSSS Tallinna Ülikool Liepaja Eesti-Läti Ühisliiga
092 Sat 27.01.2018 10:00 Audentese SK II Raplamaa Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
093 Sat 27.01.2018 11:15 Audentese SK I Orissaare Sport Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
036 Sat 27.01.2018 12:00 SK Aaspere Ilves Transport Haljala spordihoone Esiliiga
086 Sat 27.01.2018 12:00 Kekslinna KK Viljandi SK Randvere Kool PMini-klass EMV
098 Sat 27.01.2018 12:00 Saku KK Rakvere Spordikool/Tarvas Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
110 Sat 27.01.2018 12:00 BC Tartu Lõvid Tiit Soku KK/SK Nord Sinine Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
434 Sat 27.01.2018 12:30 Pärnu Narva PSK Pärnu Spordihall OlyBet Naiste korvpalliliiga
094 Sat 27.01.2018 13:00 Raplamaa Audentese SK I Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
087 Sat 27.01.2018 13:15 KK Viimsi Must BC Tartu Kotkad Randvere Kool PMini-klass EMV
099 Sat 27.01.2018 13:15 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
111 Sat 27.01.2018 13:15 Tartu Palliklubi/Kalev Haabersti SK Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
032 Sat 27.01.2018 14:00 Kiviõli/Lüganuse II Narva SK Energia Maidla Kooli sph Ida-Virumaa Rahvaliiga
095 Sat 27.01.2018 14:15 Orissaare Sport Audentese SK II Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
088 Sat 27.01.2018 14:30 KK Viimsi Valge Viljandi SK Randvere Kool PMini-klass EMV
100 Sat 27.01.2018 14:30 Tiit Soku KK/SK Nord Valge RSKsPORTKUNDA Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
112 Sat 27.01.2018 14:30 Paide Korvpalliklubi Seitse Tiit Soku KK/SK Nord Sinine Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
037 Sat 27.01.2018 15:00 Simuna Ivax SK KNT Simuna Põhikooli võimla Esiliiga
014 Sat 27.01.2018 15:30 Kiviõli/Lüganuse Mäetaguse Maidla Kooli sph Ida-Virumaa meistriliiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13
 
Birthdays
Today, 24. January
Veiko Innos (54)
Gerly Kostla (38)
Britta Piisang (27)
Triinu Toomla (38)
Tomorrow, 25. January
Arthur Herman Entsik (18)
Kristjan Evart (28)
Kristjan Jääts (37)
Raimond Kesa (43)
Allan Pajo (30)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Tule toeta rahvuskoondiseid veebruaris!