ONLINE mängud
et en lv
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
035 E 15.10.2018 20:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline Eesti Maaülikool/Ülenurme Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
014 P 14.10.2018 10:00 Keila Korvpallikool 44:45 Reinar Halliku Korvpallikool I Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
016 P 14.10.2018 10:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 49:22 Räpina Spordikool Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
025 P 14.10.2018 10:00 GAG Korvpalliklubi 37:28 Tartu Kalevi Palliklubi Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
026 P 14.10.2018 10:00 KK Viimsi U12 Must/Estover 39:42 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Jaaguarid Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
037 P 14.10.2018 10:00 SK Haapsalu Reinar Halliku Korvpallikool II Järveküla kool PMini-klass EMV
043 P 14.10.2018 10:00 Väike-Maarja RSK 39:30 Tamsalu Los Toros Väike-Maarja Spordihoone PMini-klass EMV
013 P 14.10.2018 11:00 Tiit Soku KK/SK Nord 2008 Korvpalliklubi Karud Tallinn, T.Soku KK TMini-klass EMV
014 P 14.10.2018 11:00 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 Pärnu Spordikool Tallinn, T.Soku KK TMini-klass EMV
016 P 14.10.2018 11:00 G4S Noorteliiga 42:82 Daugavpils University Tallinn, Audentese Spordikeskus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
038 P 14.10.2018 11:15 KK Rae Koss/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa Järveküla kool PMini-klass EMV
044 P 14.10.2018 11:15 Kadrina Karud 18:27 Viru-Nigula Hundid Väike-Maarja Spordihoone PMini-klass EMV
013 P 14.10.2018 12:00 KK Pärnu 49:39 Räpina Spordikool Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
015 P 14.10.2018 12:00 Rapla/Kohila 26:81 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
027 P 14.10.2018 12:00 KK Viimsi U12 Valge/Estover 67:22 Tartu Kalevi Palliklubi Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
030 P 14.10.2018 12:00 Kesklinna KK U12/Estover 17:71 EMÜ KK Känguru/Nõo Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
018 P 14.10.2018 12:00 RSU 78:50 Audentese Spordiklubi Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
039 P 14.10.2018 12:30 Saku KK KA Tallinna Kalev/Maardu Järveküla kool PMini-klass EMV
015 P 14.10.2018 12:30 KA Tallinna Kalev Audentese Spordiklubi Tallinn, T.Soku KK TMini-klass EMV
016 P 14.10.2018 12:30 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 Korvpalliklubi Karud Tallinn, T.Soku KK TMini-klass EMV
045 P 14.10.2018 13:15 Viru-Nigula Hundid 27:37 Tamsalu Los Toros Väike-Maarja Spordihoone PMini-klass EMV
028 P 14.10.2018 13:30 KK Viimsi U12 Valge/Estover 32:53 EMÜ KK Känguru/Nõo Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
029 P 14.10.2018 13:30 GAG Korvpalliklubi 19:61 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Jaaguarid Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
040 P 14.10.2018 13:45 Saue Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool II Järveküla kool PMini-klass EMV
017 P 14.10.2018 14:00 Keila Korvpallikool 57:68 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
018 P 14.10.2018 14:00 KK Pärnu 40:52 Reinar Halliku Korvpallikool I Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
017 P 14.10.2018 14:00 Tiit Soku KK/SK Nord 2008 Pärnu Spordikool Tallinn, T.Soku KK TMini-klass EMV
018 P 14.10.2018 14:00 BC Kalev/STAR Audentese Spordiklubi Tallinn, T.Soku KK TMini-klass EMV
017 P 14.10.2018 14:00 Liepajas Papirs/LSSS 80:58 Tartu Ülikool/Kalev Liepaja Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
046 P 14.10.2018 14:30 Väike-Maarja RSK 54:21 Kadrina Karud Väike-Maarja Spordihoone PMini-klass EMV
002 P 14.10.2018 15:00 Khimki 80:73 BC Kalev/Cramo Himki VTB Ühisliiga
041 P 14.10.2018 15:00 SK Haapsalu KK HITO/BC Karjamaa Järveküla kool PMini-klass EMV
047 P 14.10.2018 16:00 BC Kalev/STAR 73:47 KA Tallinna Kalev Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
011 P 14.10.2018 16:00 Pärnu Spordikool 71:52 Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
042 P 14.10.2018 16:15 Saue Korvpallikool KA Tallinna Kalev/Maardu Järveküla kool PMini-klass EMV
047 P 14.10.2018 16:30 Kadrina Karud 17:34 Tamsalu Los Toros Väike-Maarja Spordihoone PMini-klass EMV
028 P 14.10.2018 17:30 Latvijas Universitate 75:70 Pärnu Sadam Elektrum Olimpiskais Sporta centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
048 P 14.10.2018 17:45 Väike-Maarja RSK 64:18 Viru-Nigula Hundid Väike-Maarja Spordihoone PMini-klass EMV
001 L 13.10.2018 09:00 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK Audentese SK Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klass EMV
031 L 13.10.2018 10:00 KK Rae Koss/Rae Spordikool KA Tallinna Kalev/Maardu Järveküla kool PMini-klass EMV
007 L 13.10.2018 10:00 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 Audentese Spordiklubi Tallinn, T.Soku KK TMini-klass EMV
002 L 13.10.2018 10:15 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Tiit Soku KK/SK Nord 2 Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klass EMV
001 L 13.10.2018 10:30 Rapla Korvpallikool Paide KK7 Rapla Korvpallikool TMini-klass EMV
007 L 13.10.2018 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 49:53 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid Rakvere, Rahu hall PMini-klass EMV
032 L 13.10.2018 11:15 Saku KK Reinar Halliku Korvpallikool II Järveküla kool PMini-klass EMV
008 L 13.10.2018 11:15 BC Kalev/STAR Korvpalliklubi Karud Tallinn, T.Soku KK TMini-klass EMV
003 L 13.10.2018 11:30 Tiit Soku KK/SK Nord 2 Audentese SK Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klass EMV
002 L 13.10.2018 11:50 Tartu Kalev Narva PSK Rapla Korvpallikool TMini-klass EMV
029 L 13.10.2018 12:00 Erkmaa KK 73:72 Rapla Korvpallikool Kambja sph PU16-klassi EMV
019 L 13.10.2018 12:00 KK Viimsi U12 Must/Estover 23:35 EMÜ KK Känguru/Nõo Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
 
1  2  3  4  5  6
 
Sünnipäevad
Täna, 15. oktoober
Meelis Ränk (36)
Homme, 16. oktoober
Rein Laaneorg (66)
Kaarel Loigu (42)
Arkko Pakkas (30)
Kaspar Põldmaa (29)
Aleksander Taratuhhin (32)
Sulge

Ülekanded