ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
401 P 17.02.2019 10:00 Paide KK7 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMini-klass EMV
170 P 17.02.2019 10:30 Saku KK Tamsalu Los Toros Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
080 P 17.02.2019 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool TTÜ/Rae Spordikool 05 Tartu, TÜ sph PU14-klass EMV
161 P 17.02.2019 11:00 KK Pärnu Saku KK Pauluse spordihall PU14-klass EMV
160 P 17.02.2019 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool II Tartu Ülikooli Korvpallikool/Jaaguarid Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
406 P 17.02.2019 11:00 BC Kalev STAR Junior Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
104 P 17.02.2019 11:30 Tiit Soku KK/SK Nord Kadrina Karud/RSK Sportkunda Nordi Spordihoone PU18-klassi EMV
105 P 17.02.2019 11:30 TTÜ Korvpallikool/RIM Tartu Kalevi Palliklubi Nordi Spordihoone PU18-klassi EMV
414 P 17.02.2019 11:30 Audentese SK/Siili KA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
416 P 17.02.2019 11:30 Audentese SK BC Kalev STAR Tallinn, Audentese Spordikeskus TU14-klassi EMV
402 P 17.02.2019 11:30 Korvpalliklubi Karud Tartu Kalev Paide E-Piim Spordihall TMini-klass EMV
171 P 17.02.2019 11:45 Saue Korvpallikool Viru-Nigula Hundid Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
108 P 17.02.2019 12:00 RSKsPORTKUNDA Kose Spordikool Kunda Spordikeskus PU14-klass EMV
151 P 17.02.2019 12:00 KK Viimsi U12 Valge/Estover KK Viimsi U12 Must/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
419 P 17.02.2019 12:00 KA Tallinna Kalev/Tallinn Audentese SK/Siili 2006 Lasnamäe Gümnaasium TU14-klassi EMV
161 P 17.02.2019 12:15 KK HITO/BC Karjamaa EMÜ KK Känguru/Nõo Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
078 P 17.02.2019 12:30 Sillamäe Falcons KK Pärnu Sillamäe spordihoone PU18-klassi EMV
407 P 17.02.2019 12:45 Rapla Korvpallikool Pärnu Spordikool Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
033 P 17.02.2019 13:00 Audentese SK KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
054 P 17.02.2019 13:00 Tiit Soku KK/SK Nord 1 KK HITO/BC Karjamaa Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
172 P 17.02.2019 13:00 KK Rae Koss/Rae Spordikool Kadrina Karud Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
403 P 17.02.2019 13:00 Tartu Kalev Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall TMini-klass EMV
152 P 17.02.2019 13:15 Kesklinna KK U12/Estover GAG Korvpalliklubi Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
039 P 17.02.2019 14:00 Enteh Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
079 P 17.02.2019 14:00 KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool Sillamäe spordihoone PU18-klassi EMV
066 P 17.02.2019 14:00 Kuremaa Spordikool Rapla Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone PU14-klass EMV
173 P 17.02.2019 14:15 SK Haapsalu Väike-Maarja RSK Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
408 P 17.02.2019 14:15 BC Kalev STAR Junior Sillamäe Kalev Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
106 P 17.02.2019 14:30 Kadrina Karud/RSK Sportkunda TTÜ Korvpallikool/RIM Nordi Spordihoone PU18-klassi EMV
107 P 17.02.2019 14:30 Tiit Soku KK/SK Nord Tartu Kalevi Palliklubi Nordi Spordihoone PU18-klassi EMV
085 P 17.02.2019 15:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
074 P 17.02.2019 15:30 Rakvere Spordikool/Tarvas TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
174 P 17.02.2019 15:30 Saku KK Viru-Nigula Hundid Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
409 P 17.02.2019 16:00 Pärnu Spordikool Sillamäe Kalev Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
411 P 17.02.2019 16:00 Rapla Korvpallikool KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TMini-klass EMV
018 P 17.02.2019 16:00 Pärnu Spordikool Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
439 P 17.02.2019 16:00 BK Saldus Audentese Spordiklubi Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
175 P 17.02.2019 16:45 Saue Korvpallikool Tamsalu Los Toros Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
040 P 17.02.2019 17:00 Narva SK Energia Kohtla-Nõmme Narva, Energia SK Ida-Virumaa Esiliiga
430 P 17.02.2019 17:00 Parksepa SK/Võru 20:0 BC STAR Parksepa Keskkooli spordihoone OlyBet NKML II divisjon
080 P 17.02.2019 17:00 KK Pärnu KK HITO/BC Karjamaa Sillamäe spordihoone PU18-klassi EMV
014 P 17.02.2019 18:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Korvpallikool I Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
176 P 17.02.2019 18:00 KK Rae Koss/Rae Spordikool Väike-Maarja RSK Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
081 P 17.02.2019 18:30 Rapla Korvpallikool Sillamäe Falcons Sillamäe spordihoone PU18-klassi EMV
177 P 17.02.2019 19:15 SK Haapsalu Kadrina Karud Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
704 L 16.02.2019 10:30 Tiit Soku KK/SK Nord 2 Paide KK7 Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
162 L 16.02.2019 10:30 Saku KK Kadrina Karud Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
410 L 16.02.2019 10:30 Audentese SK/Siili 57:40 Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
404 L 16.02.2019 10:30 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 Audentese Spordiklubi Nordi Spordihoone TMini-klass EMV
153 L 16.02.2019 11:00 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Kalevi Palliklubi Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 17. veebruar
Kaarel Kont-Kontson (30)
Sten Möldre (32)
Kalju Olmre (60)
Teet Telgma (39)
Homme, 18. veebruar
Janek Jõgi (44)
Jekaterina Kungurova (26)
Kevin Liivamägi (26)
Janne Randjärv (43)
Andri Väljaots (33)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Serbia