ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
013 L 16.10.2021 10:00 Audentese SK Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Must Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
018 L 16.10.2021 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK II Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
021 L 16.10.2021 10:30 TSA Kalev TalTech BS/Altius Mustjõe Gümnaasium PMini-klassi EMV
009 L 16.10.2021 11:00 Parksepa SK/Võru 48:28 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Parksepa Keskkooli spordihoone PMini-klassi EMV
048 L 16.10.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 55:66 Audentese Spordiklubi/Siili PK Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
007 L 16.10.2021 11:15 TalTech BS/RIM 57:12 TalTech BS/Vivasport Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
019 L 16.10.2021 11:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge KK Viimsi U11 Must/Estover Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
015 L 16.10.2021 11:30 Audentese SK KK Viimsi U12 Must/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
016 L 16.10.2021 11:30 SK Nord/Cramo 2010 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Must Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
022 L 16.10.2021 12:00 TalTech BS/Altius SK Nord/Cramo 2011 Mustjõe Gümnaasium PMini-klassi EMV
010 L 16.10.2021 12:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 28:45 Tartu valla Spordikeskus Parksepa Keskkooli spordihoone PMini-klassi EMV
008 L 16.10.2021 12:30 TalTech BS/Vivasport 24:39 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
020 L 16.10.2021 12:30 KK Viimsi U11 Must/Estover Rae Spordikool/Kiili SK II Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
005 L 16.10.2021 12:30 Sillamäe SK 54:81 Tööriistamarket/Lüganuse Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
046 L 16.10.2021 13:00 Tartu Kalev 32:107 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
011 L 16.10.2021 13:30 Tartu valla Spordikeskus 47:30 Parksepa SK/Võru Parksepa Keskkooli spordihoone PMini-klassi EMV
023 L 16.10.2021 13:30 SK Nord/Cramo 2011 TSA Kalev Mustjõe Gümnaasium PMini-klassi EMV
090 L 16.10.2021 14:00 KK ASKUS 59:51 Haapsalu Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
024 L 16.10.2021 14:00 KK HITO/BC Karjamaa 31:40 Viru-Nigula Hundid Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
008 L 16.10.2021 14:30 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 59:63 TalTech BS/Altius Tallinn, Kristiine PMM Naiste I Liiga
019 L 16.10.2021 15:00 VEF RIGA 92:95 Pärnu Sadam Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 L 16.10.2021 16:00 Tallinna Ülikool Daugavpils Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
004 L 16.10.2021 17:00 Nižni Novgorod 65:71 BC Kalev/Cramo Nizni Novgorod VTB Ühisliiga
020 L 16.10.2021 17:00 BK Liepaja 80:82 VALMIERA GLASS VIA Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
022 L 16.10.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 65:82 KK Viimsi/Sportland Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
024 L 16.10.2021 17:00 TalTech/NORDAID Liepaja Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
003 R 15.10.2021 Rapla Korvpallikool 20:0 BC STAR *mängu ei toimu Naiste I Liiga
010 R 15.10.2021 BC STAR 0:20 TSA Kalev *mängu ei toimu Naiste I Liiga
004 R 15.10.2021 18:15 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 97:70 KK Viimsi Tallinn, Audentes (väike saal) Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
014 R 15.10.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo 66:70 G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
017 R 15.10.2021 19:00 TSA Kalev 70:66 Paide Viking Window Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
019 R 15.10.2021 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 73:63 Rae Koss/Rae Spordikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
018 R 15.10.2021 19:00 BK Ventspils 77:57 BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
015 R 15.10.2021 19:15 TERE Kadrina Karud 108:80 Keila Korvpallikool Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
020 R 15.10.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 92:66 Võrumaa Jõhvi Spordihall Saku II liiga
017 N 14.10.2021 18:15 Rapla Korvpallikool 83:74 KK ASKUS Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
023 N 14.10.2021 18:30 Play Arena/Altius 80:73 Swedbank Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
004 N 14.10.2021 19:15 Kontsertlavad.ee 66:59 Korvpallikarud Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
016 N 14.10.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 94:75 Tartu Kalev/Estiko Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
016 N 14.10.2021 19:30 KK Viimsi 60:64 Jõgeva VSK Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
002 N 14.10.2021 19:30 Eurofasteners 56:70 BC Connection Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
102 N 14.10.2021 20:40 SkyMobile 79:45 Altius/Play Arena Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
016 K 13.10.2021 BK Ogre BC Kalev/Cramo *postponed Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 K 13.10.2021 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 103:87 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
017 K 13.10.2021 18:30 BK Liepaja 72:77 Latvijas Universitate Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
013 K 13.10.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium 71:85 Eesti Maaülikool/Skarcon Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
235 K 13.10.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 73:82 Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal) Superkarikas 2021
238 K 13.10.2021 19:00 Rakvere Tarvas 67:80 TalTech Rakvere Spordihall Superkarikas 2021
007 K 13.10.2021 19:00 PÄRNU SPORDIKOOL 66:85 Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall Naiste I Liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded