ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
003 L 30.10.2021 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 56:41 Keila Korvpallikool Jõhvi Spordihall PMakro-klassi EMV
004 L 30.10.2021 15:00 Tartu Kalevi Palliklubi 44:82 SK Nord Aid/Cramo I Jõhvi Spordihall PMakro-klassi EMV
111 L 30.10.2021 15:00 Latvijas Universitate 63:82 BK Ogre Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 L 30.10.2021 16:00 Tartu Kalevi Palliklubi 39:75 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PMakro-klassi EMV
006 L 30.10.2021 16:00 SK Nord Aid/Cramo I 69:49 Keila Korvpallikool Jõhvi Spordihall PMakro-klassi EMV
036 L 30.10.2021 17:00 VALMIERA GLASS VIA 70:80 BK Ventspils Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
037 L 30.10.2021 17:00 AVIS UTILITAS RAPLA 87:96 Tallinna Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
017 L 30.10.2021 17:30 BC Elva CHK/Tartu Ülikool 90:50 TSA Kalev Elva Spordihoone Naiste I Liiga
202 R 29.10.2021 17:30 KK Viimsi 88:62 Rae Spordikool/Kose SK Forus Spordikeskus Viimsi PU18-klassi karikas
033 R 29.10.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 86:36 Tartu Ülikool Maks & Moorits Nord Cramo Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
035 R 29.10.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 84:64 KK ASKUS Jõhvi Spordihall Saku II liiga
011 N 28.10.2021 17:00 TalTech BS/TSK/FENSTER 66:77 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
035 N 28.10.2021 18:40 Swedbank 74:41 Keila KK/JP Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
018 N 28.10.2021 19:00 G4S Noorteliiga 70:64 Luunja korvpallinaiskond Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste I Liiga
038 N 28.10.2021 20:30 Genius Sports 72:44 Paldiski KK/Willenbrock Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
116 N 28.10.2021 20:40 SkyMobile 70:76 BC Southwestern Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
234 K 27.10.2021 19:30 Tallinna Kalev 73:78 KK Viimsi/Sportland Sõle Spordikeskus Superkarikas 2021
001 K 27.10.2021 19:30 Wildix/Esecom 76:56 Eurofasteners Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
024 K 27.10.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS 59:65 Saku KK Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
110 K 27.10.2021 19:30 Tabasalu 72:63 Raadius Arhitektid Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
039 K 27.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva 70:77 Rehpol/Palliklubi Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
201 T 26.10.2021 16:15 TalTech BS/RIM 48:87 TalTech BS/Altius Tallinn, Kristiine PMM PU14-klassi karikas
201 T 26.10.2021 17:30 TSA Kalev 46:36 Rapla Korvpallikool Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi karikas
236 T 26.10.2021 19:00 Pärnu Sadam 60:71 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall Superkarikas 2021
003 T 26.10.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 85:87 Filou Oostende Tallinn, Saku Suurhall Basketball Champions League
036 T 26.10.2021 19:00 Ehton/Föönix 79:58 Estonian Business School Tallinna Saksa Gümn. Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
008 T 26.10.2021 19:30 IBIS Tallinn/Hausers 66:86 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
027 T 26.10.2021 19:30 Exmet 76:60 BC Connection Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
019 T 26.10.2021 20:15 Keila Korvpallikool 45:51 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR Keila Kooli võimla Naiste I Liiga
005 P 24.10.2021 Keila KK BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
032 P 24.10.2021 Genius Sports Kose Morsad Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
201 P 24.10.2021 11:00 TalTech BS/Altius 66:54 Tartu Kalev Play Arena TU16-klassi karikas
027 P 24.10.2021 14:00 Klaipeda Neptunas 102:64 TalTech/NORDAID Klaipeda, Leedu Naiste Balti Liiga
034 P 24.10.2021 15:30 Play Arena/Altius 81:57 Paldiski KK/Willenbrock Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
005 P 24.10.2021 16:30 Kaunas Aistes - LSMU 74:75 Tallinna Ülikool Kaunas Naiste Balti Liiga
031 P 24.10.2021 17:00 KK Viimsi/Sportland 64:87 VEF RIGA Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
032 P 24.10.2021 17:00 BK Liepaja 80:81 TalTech/OPTIBET Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
104 P 24.10.2021 17:00 Saku KK 59:62 Tabasalu Saku valla spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
106 P 24.10.2021 18:00 Kiili Spordiklubi 65:72 Raadius Arhitektid Kiili Spordihall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
033 P 24.10.2021 19:45 BC Torm Keila KK #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
013 L 23.10.2021 BC STAR 0:20 Luunja korvpallinaiskond *mängu ei toimu Naiste I Liiga
028 L 23.10.2021 Latvijas Universitate Pärnu Sadam *postponed Paf Estonian-Latvian Basketball League
201 L 23.10.2021 10:00 SK Nord/Cramo 53:25 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi karikas
022 L 23.10.2021 10:15 Tartu Ülikooli KK 2007 101:51 Nõo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
017 L 23.10.2021 10:45 Rae Spordikool/Kiili SK 54:47 TalTech BS/RIM Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
062 L 23.10.2021 11:00 Saku KK 86:82 Orissaare Sport Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
046 L 23.10.2021 11:00 BC Karl Infra 108:68 Nõo Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
067 L 23.10.2021 11:45 SK Nord Aid/Cramo 2007 88:67 TalTech BS/Haabersti SK Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
008 L 23.10.2021 11:45 SK Nord/Cramo 1 53:62 KK Viimsi U13 Must Tallinna Pääsküla Kool PU13-klassi EMV
016 L 23.10.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK 2006 112:75 Rakvere Tarvas I Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Homme, 5. detsember
Jaak Karus (80)
Reet Nurme Muhk (75)
Kalju Pluutus (73)
Kaiko Tavaste (46)
Sulge

Ülekanded