ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
008 L 16.10.2021 14:30 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR 59:63 TalTech BS/Altius Tallinn, Kristiine PMM Naiste I Liiga
019 L 16.10.2021 15:00 VEF RIGA 92:95 Pärnu Sadam Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 L 16.10.2021 16:00 Tallinna Ülikool 84:44 Daugavpils Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
004 L 16.10.2021 17:00 Nižni Novgorod 65:71 BC Kalev/Cramo Nizni Novgorod VTB Ühisliiga
020 L 16.10.2021 17:00 BK Liepaja 80:82 VALMIERA GLASS VIA Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
022 L 16.10.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 65:82 KK Viimsi/Sportland Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
024 L 16.10.2021 17:00 TalTech/NORDAID 60:63 Liepaja Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
003 R 15.10.2021 Rapla Korvpallikool 20:0 BC STAR *mängu ei toimu Naiste I Liiga
010 R 15.10.2021 BC STAR 0:20 TSA Kalev *mängu ei toimu Naiste I Liiga
004 R 15.10.2021 18:15 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 97:70 KK Viimsi Tallinn, Audentes (väike saal) Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
014 R 15.10.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo 66:70 G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
017 R 15.10.2021 19:00 TSA Kalev 70:66 Paide Viking Window Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
019 R 15.10.2021 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 73:63 Rae Koss/Rae Spordikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
018 R 15.10.2021 19:00 BK Ventspils 77:57 BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
015 R 15.10.2021 19:15 TERE Kadrina Karud 108:80 Keila Korvpallikool Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
020 R 15.10.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 92:66 Võrumaa Jõhvi Spordihall Saku II liiga
017 N 14.10.2021 18:15 Rapla Korvpallikool 83:74 KK ASKUS Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
023 N 14.10.2021 18:30 Play Arena/Altius 80:73 Swedbank Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
004 N 14.10.2021 19:15 Kontsertlavad.ee 66:59 Korvpallikarud Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
016 N 14.10.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 94:75 Tartu Kalev/Estiko Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
016 N 14.10.2021 19:30 KK Viimsi 60:64 Jõgeva VSK Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
002 N 14.10.2021 19:30 Eurofasteners 56:70 BC Connection Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
102 N 14.10.2021 20:40 SkyMobile 79:45 Play Arena/Altius II Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
016 K 13.10.2021 BK Ogre BC Kalev/Cramo *postponed Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 K 13.10.2021 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 103:87 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
017 K 13.10.2021 18:30 BK Liepaja 72:77 Latvijas Universitate Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
013 K 13.10.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium 71:85 Eesti Maaülikool/Skarcon Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
235 K 13.10.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 73:82 Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal) Superkarikas 2021
238 K 13.10.2021 19:00 Rakvere Tarvas 67:80 TalTech/OPTIBET Rakvere Spordihall Superkarikas 2021
007 K 13.10.2021 19:00 PÄRNU SPORDIKOOL 66:85 Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall Naiste I Liiga
015 K 13.10.2021 19:00 VALMIERA GLASS VIA 63:75 VEF RIGA Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 K 13.10.2021 19:15 BC Torm 68:76 TalTech BS/TSK/FENSTER Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
006 K 13.10.2021 19:30 Rehpol/Palliklubi 87:70 Paldiski KK/Willenbrock Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
008 K 13.10.2021 19:30 Wildix/Esecom 67:77 Harku vald/Taltech BS Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
021 K 13.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva 66:61 Estonian Business School Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
103 K 13.10.2021 20:00 BC Southwestern 71:74 BC Connection Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
018 K 13.10.2021 20:30 Keila Korvpallikool II 68:58 Tartu Ülikool Terminal Oil Keila Tervisekeskus Saku II liiga
002 T 12.10.2021 18:00 Alexela/Mediq Eesti 79:69 Keila KK Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
002 T 12.10.2021 19:00 Bursa Tofas 77:81 BC Kalev/Cramo Bursa, TUR Basketball Champions League
097 T 12.10.2021 19:30 Exmet 69:62 Tabasalu Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
009 T 12.10.2021 20:15 Keila Korvpallikool 49:87 G4S Noorteliiga Keila Kooli võimla Naiste I Liiga
022 P 10.10.2021 Genius Sports Nordauto Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
016 P 10.10.2021 10:00 KK Pärnu 74:59 BC STAR Pärnu Spordihall PU18-klassi EMV
405 P 10.10.2021 10:00 Saku KK 55:43 Kohila SK Play Arena PU13-klassi EMV
012 P 10.10.2021 10:15 Rae Spordikool/Kose SK 83:76 Rakvere Tarvas II Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
018 P 10.10.2021 10:30 SK Nord/Cramo 58:43 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
019 P 10.10.2021 10:30 TSA Kalev 134:16 BC STAR/Westholm Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
406 P 10.10.2021 11:45 TalTech BS/Altius 81:69 TalTech BS/RIM Play Arena PU13-klassi EMV
008 P 10.10.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 38:87 Reinar Halliku Korvpallikool Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
013 P 10.10.2021 12:00 Audentese SK II 63:68 TalTech BS/RIM Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Homme, 5. detsember
Jaak Karus (80)
Reet Nurme Muhk (75)
Kalju Pluutus (73)
Kaiko Tavaste (46)
Sulge

Ülekanded