ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
001 P 10.10.2021 12:00 Paide KK7 35:114 Rae Spordikool/Kiili SK Paide Hillar Hanssoo põhikool PU14-klassi EMV
006 P 10.10.2021 12:00 Tartu Kalev 43:78 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
022 P 10.10.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL 72:36 Abja Korvpalliklubi Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
017 P 10.10.2021 12:00 Sleepit/Retlar 52:65 RSK Viimsi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
018 P 10.10.2021 12:00 RIM 67:68 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
019 P 10.10.2021 12:00 Coop/Mefab 44:80 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
414 P 10.10.2021 12:15 Rae Spordikool/Kiili SK II 44:68 TalTech BS/Haabersti SK Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU13-klassi EMV
415 P 10.10.2021 12:15 Tartu Ülikool/PK Oliver 103:45 KK Viimsi U13 Must Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU13-klassi EMV
007 P 10.10.2021 13:30 Rapla Korvpallikool 64:26 TalTech BS/Altius Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
020 P 10.10.2021 13:30 TSA Kalev 20:0 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
021 P 10.10.2021 13:30 SK Nord/Cramo 100:19 BC STAR/Westholm Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
020 P 10.10.2021 13:30 Grosberg 44:78 LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
021 P 10.10.2021 13:30 InvestBK.eu 61:66 Haabersti SK seeniorid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
022 P 10.10.2021 13:30 Ehton/Föönix 62:34 Keskturu Kossuklubi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
009 P 10.10.2021 13:45 Tartu Kalevi Palliklubi 49:100 KK HITO/BC Karjamaa Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
001 P 10.10.2021 14:00 Audentese Spordiklubi 90:49 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus Naiste I Liiga
017 P 10.10.2021 14:00 Keila Korvpallikool 93:92 KK Viimsi Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
002 P 10.10.2021 14:00 Saku KK 90:53 KK Viimsi U14 Must Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
001 P 10.10.2021 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK 78:80 Rakvere Tarvas I Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
016 P 10.10.2021 15:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus 62:56 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
030 P 10.10.2021 15:00 SK Nord/Cramo 2008 65:75 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
014 P 10.10.2021 15:15 Rakvere Tarvas II 107:71 Audentese SK II Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
010 P 10.10.2021 15:45 Reinar Halliku Korvpallikool 117:35 Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
008 P 10.10.2021 16:30 Rapla Korvpallikool 60:77 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
229 P 10.10.2021 17:00 Pärnu Sadam 104:56 Tartu Ülikool/Eviko Pärnu Spordihall Superkarikas 2021
003 P 10.10.2021 17:00 BC Kalev/Cramo 81:87 Jenissei Tallinn, Kalevi Spordihall VTB Ühisliiga
015 P 10.10.2021 17:00 TalTech BS/RIM 45:80 Rae Spordikool/Kose SK Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
014 P 10.10.2021 17:00 KK Viimsi/Sportland 67:80 BK Ventspils Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
042 P 10.10.2021 17:00 Saku KK 79:57 Kiili Spordiklubi Saku valla spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
011 P 10.10.2021 17:30 KK HITO/BC Karjamaa 88:70 Tartu Ülikooli KK/Metec Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
009 P 10.10.2021 18:00 Tartu Kalev 60:40 TalTech BS/Altius Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
014 P 10.10.2021 18:00 Puhhid 103:38 Play Arena/Altius II Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
401 L 09.10.2021 10:00 TalTech BS/Altius 92:41 Saku KK Play Arena PU13-klassi EMV
407 L 09.10.2021 10:00 Keila Korvpallikool 50:99 Rae Spordikool/Kiili SK Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
410 L 09.10.2021 11:30 Tartu Ülikool/PK Oliver 182:11 Rae Spordikool/Kiili SK II Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU13-klassi EMV
402 L 09.10.2021 11:45 Kohila SK 56:72 TalTech BS/RIM Play Arena PU13-klassi EMV
416 L 09.10.2021 11:45 SK Nord/Cramo 1 100:28 KK HITO/BC Karjamaa Nord Cramo Spordihoone PU13-klassi EMV
005 L 09.10.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL 96:59 Keila Korvpallikool Pärnu Spordihall Naiste I Liiga
015 L 09.10.2021 13:00 Haapsalu 59:60 Keila Korvpallikool II Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
023 L 09.10.2021 13:00 TalTech/NORDAID 66:79 Šiauliai Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
408 L 09.10.2021 13:15 Rae Spordikool/Kiili SK 95:28 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
411 L 09.10.2021 13:15 TalTech BS/Haabersti SK 16:119 KK Viimsi U13 Must Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU13-klassi EMV
403 L 09.10.2021 14:15 TalTech BS/RIM 106:36 Saku KK Play Arena PU13-klassi EMV
417 L 09.10.2021 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 27:79 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PU13-klassi EMV
404 L 09.10.2021 16:00 Kohila SK 48:84 TalTech BS/Altius Play Arena PU13-klassi EMV
409 L 09.10.2021 16:30 Rapla Korvpallikool 55:69 Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
412 L 09.10.2021 16:30 KK Viimsi U13 Must 129:19 Rae Spordikool/Kiili SK II Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU13-klassi EMV
012 L 09.10.2021 17:00 TalTech/OPTIBET 103:73 BK Ogre Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
013 L 09.10.2021 17:00 Latvijas Universitate 64:61 Rakvere Tarvas Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
413 L 09.10.2021 18:15 TalTech BS/Haabersti SK 18:137 Tartu Ülikool/PK Oliver Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU13-klassi EMV
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Homme, 5. detsember
Jaak Karus (80)
Reet Nurme Muhk (75)
Kalju Pluutus (73)
Kaiko Tavaste (46)
Sulge

Ülekanded