ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
413 L 02.10.2021 11:00 Rakvere Tarvas I 70:76 Rapla/Kohila Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
419 L 02.10.2021 11:00 Audentese SK 83:66 Nõo Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
402 L 02.10.2021 11:45 Reinar Halliku Korvpallikool 79:58 Saku KK Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
408 L 02.10.2021 11:45 SK Nord Aid/Cramo 2007 66:88 Rae Spordikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
414 L 02.10.2021 12:45 Tartu Ülikooli KK 2007 90:69 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
420 L 02.10.2021 12:45 Orissaare Sport 48:90 Tartu Ülikooli KK 2006 Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
044 L 02.10.2021 13:00 Tartu Kalev 34:128 Audentese Spordiklubi/Siili PK Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
045 L 02.10.2021 13:30 SK Nord Aid/Cramo 83:34 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Pääsküla Kool TU16-klassi EMV
409 L 02.10.2021 15:00 Rae Spordikool 89:59 KK Viimsi U16 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
003 L 02.10.2021 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 82:85 BK Narva Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
403 L 02.10.2021 15:15 Saku KK 84:32 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
415 L 02.10.2021 16:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 55:87 Rapla/Kohila Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
421 L 02.10.2021 16:00 Tartu Ülikooli KK 2006 91:40 Nõo Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
043 L 02.10.2021 16:00 TalTech BS/Altius 58:69 Audentese Spordiklubi Play Arena TU16-klassi EMV
410 L 02.10.2021 16:45 Keila Korvpallikool 86:80 SK Nord Aid/Cramo 2007 Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
404 L 02.10.2021 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool 52:63 SK Nord/Cramo 1 Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
003 L 02.10.2021 17:00 BK Ogre 107:84 AVIS UTILITAS RAPLA Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 02.10.2021 17:00 BK Liepaja 105:100 Rakvere Tarvas Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 L 02.10.2021 17:00 TalTech/OPTIBET 78:76 VALMIERA GLASS VIA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 L 02.10.2021 17:00 Latvijas Universitate 80:77 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 02.10.2021 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 87:65 Jõhvi Kossutiim Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
416 L 02.10.2021 17:45 Tartu Ülikooli KK 2007 76:91 Rakvere Tarvas I Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
422 L 02.10.2021 17:45 Orissaare Sport 61:71 Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
003 R 01.10.2021 19:00 TSA Kalev 74:64 Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
004 R 01.10.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 98:63 G4S Noorteliiga Jüri Spordihoone Saku I liiga
006 R 01.10.2021 19:00 Võrumaa 89:56 Rae Koss/Rae Spordikool Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
008 R 01.10.2021 19:00 Jõgeva VSK 86:57 Haapsalu Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
002 R 01.10.2021 19:00 BK Ventspils 89:67 Rakvere Tarvas Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 R 01.10.2021 19:15 TERE Kadrina Karud 82:79 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
002 R 01.10.2021 19:15 Rapla Korvpallikool 47:68 Audentese Spordiklubi Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste Karikas
002 R 01.10.2021 19:30 Tartu Kalev/Estiko 105:72 SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone Saku I liiga
001 R 01.10.2021 19:40 VEF RIGA 86:84 BC Kalev/Cramo Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
010 R 01.10.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 69:60 Rapla Korvpallikool Jõhvi Spordihall Saku II liiga
006 R 01.10.2021 20:15 Paide Viking Window 79:91 Tartu Ülikool/Eviko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
007 N 30.09.2021 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil 80:85 KK ASKUS Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
009 N 30.09.2021 19:30 KK Viimsi 101:82 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
005 K 29.09.2021 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 78:42 Keila Korvpallikool Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
001 K 29.09.2021 19:15 Audentese Spordiklubi 92:56 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste Karikas
602 K 29.09.2021 20:00 Ironi Ness Ziona 86:82 Pärnu Sadam Pärnu Spordihall FIBA Europe Cup
222 T 28.09.2021 BC Kalev/Cramo 20:0 TSA Kalev Tallinn, Kalevi Spordihall Superkarikas 2021
223 T 28.09.2021 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA 86:62 Reinar Halliku Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Superkarikas 2021
601 T 28.09.2021 20:00 GGMT Vienna 67:72 Pärnu Sadam Pärnu Spordihall FIBA Europe Cup
406 P 26.09.2021 KK Viimsi U14 Must 20:0 Tartu Kalevi Palliklubi Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
412 P 26.09.2021 Tartu Ülikool/KVL Ehitus 20:0 Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU14-klassi EMV
423 P 26.09.2021 10:00 TalTech BS/Altius 83:50 Keila/Saue Korvpallikool Play Arena PU14-klassi EMV
405 P 26.09.2021 11:00 Audentese SK II 74:100 KK HITO/BC Karjamaa Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
410 P 26.09.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 102:79 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
417 P 26.09.2021 11:00 TalTech BS/Fenster/TSK 68:52 Rakvere Tarvas II Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
401 P 26.09.2021 11:00 KK Viimsi U14 Must 28:75 SK Nord/Cramo 2008 Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
417 P 26.09.2021 11:00 Saku KK 74:78 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Homme, 5. detsember
Jaak Karus (80)
Reet Nurme Muhk (75)
Kalju Pluutus (73)
Kaiko Tavaste (46)
Sulge

Ülekanded