ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
015 K 13.10.2021 19:00 VALMIERA GLASS VIA 63:75 VEF RIGA Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 K 13.10.2021 19:15 BC Torm 68:76 TalTech BS/TSK/FENSTER Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
006 K 13.10.2021 19:30 Rehpol/Palliklubi 87:70 Paldiski KK/Willenbrock Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
008 K 13.10.2021 19:30 Wildix/Esecom 67:77 Harku vald/Taltech BS Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
021 K 13.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva 66:61 Estonian Business School Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
103 K 13.10.2021 20:00 BC Southwestern 71:74 BC Connection Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
018 K 13.10.2021 20:30 Keila Korvpallikool II 68:58 Tartu Ülikool Terminal Oil Keila Tervisekeskus Saku II liiga
002 T 12.10.2021 18:00 Alexela/Mediq Eesti 79:69 Keila KK Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
002 T 12.10.2021 19:00 Bursa Tofas 77:81 BC Kalev/Cramo Bursa, TUR Basketball Champions League
097 T 12.10.2021 19:30 Exmet 69:62 Tabasalu Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
009 T 12.10.2021 20:15 Keila Korvpallikool 49:87 G4S Noorteliiga Keila Kooli võimla Naiste I Liiga
022 P 10.10.2021 Genius Sports Nordauto Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
098 P 10.10.2021 BC Southwestern Raadius Arhitektid Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
016 P 10.10.2021 10:00 KK Pärnu 74:59 BC STAR Pärnu Spordihall PU18-klassi EMV
405 P 10.10.2021 10:00 Saku KK 55:43 Kohila SK Play Arena PU13-klassi EMV
012 P 10.10.2021 10:15 Rae Spordikool/Kose SK 83:76 Rakvere Tarvas II Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
018 P 10.10.2021 10:30 SK Nord/Cramo 58:43 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
019 P 10.10.2021 10:30 TSA Kalev 134:16 BC STAR/Westholm Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
406 P 10.10.2021 11:45 TalTech BS/Altius 81:69 TalTech BS/RIM Play Arena PU13-klassi EMV
008 P 10.10.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 38:87 Reinar Halliku Korvpallikool Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
013 P 10.10.2021 12:00 Audentese SK II 63:68 TalTech BS/RIM Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
001 P 10.10.2021 12:00 Paide KK7 35:114 Rae Spordikool/Kiili SK Paide Hillar Hanssoo põhikool PU14-klassi EMV
006 P 10.10.2021 12:00 Tartu Kalev 43:78 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
022 P 10.10.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL 72:36 Abja Korvpalliklubi Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
017 P 10.10.2021 12:00 Sleepit/Retlar 52:65 RSK Viimsi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
018 P 10.10.2021 12:00 RIM 67:68 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
019 P 10.10.2021 12:00 Coop/Mefab 44:80 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
414 P 10.10.2021 12:15 Rae Spordikool/Kiili SK II 44:68 TalTech BS/Haabersti SK Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU13-klassi EMV
415 P 10.10.2021 12:15 Tartu Ülikool/PK Oliver 103:45 KK Viimsi U13 Must Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU13-klassi EMV
007 P 10.10.2021 13:30 Rapla Korvpallikool 64:26 TalTech BS/Altius Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
020 P 10.10.2021 13:30 TSA Kalev 20:0 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
021 P 10.10.2021 13:30 SK Nord/Cramo 100:19 BC STAR/Westholm Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
020 P 10.10.2021 13:30 Grosberg 44:78 LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
021 P 10.10.2021 13:30 InvestBK.eu 61:66 Haabersti SK seeniorid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
022 P 10.10.2021 13:30 Ehton/Föönix 62:34 Keskturu Kossuklubi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
009 P 10.10.2021 13:45 Tartu Kalevi Palliklubi 49:100 KK HITO/BC Karjamaa Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
001 P 10.10.2021 14:00 Audentese Spordiklubi 90:49 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus Naiste I Liiga
017 P 10.10.2021 14:00 Keila Korvpallikool 93:92 KK Viimsi Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
002 P 10.10.2021 14:00 Saku KK 90:53 KK Viimsi U14 Must Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
001 P 10.10.2021 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK 78:80 Rakvere Tarvas I Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
016 P 10.10.2021 15:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus 62:56 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
030 P 10.10.2021 15:00 SK Nord/Cramo 2008 65:75 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
014 P 10.10.2021 15:15 Rakvere Tarvas II 107:71 Audentese SK II Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
010 P 10.10.2021 15:45 Reinar Halliku Korvpallikool 117:35 Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
008 P 10.10.2021 16:30 Rapla Korvpallikool 60:77 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
229 P 10.10.2021 17:00 Pärnu Sadam 104:56 Tartu Ülikool/Eviko Pärnu Spordihall Superkarikas 2021
003 P 10.10.2021 17:00 BC Kalev/Cramo 81:87 Jenissei Tallinn, Kalevi Spordihall VTB Ühisliiga
015 P 10.10.2021 17:00 TalTech BS/RIM 45:80 Rae Spordikool/Kose SK Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
014 P 10.10.2021 17:00 KK Viimsi/Sportland 67:80 BK Ventspils Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
042 P 10.10.2021 17:00 Saku KK 79:57 Kiili Spordiklubi Saku valla spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded