ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
006 E 08.11.2021 19:00 Luunja korvpallinaiskond 46:43 BC Elva CHK/Tartu Ülikool Kambja spordihoone Naiste I Liiga
046 E 08.11.2021 19:00 Nordauto 80:66 Paldiski KK/Willenbrock Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
043 E 08.11.2021 20:00 Keila KK/JP 48:65 Estonian Business School Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
069 P 07.11.2021 10:00 SK Nord/Cramo 2008 85:78 KK Viimsi U14 Must Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
052 P 07.11.2021 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK II 46:41 TalTech BS/RIM Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
060 P 07.11.2021 11:00 Tartu valla Spordiklubi 52:20 SK Nord/Cramo 2011 Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
061 P 07.11.2021 11:00 Parksepa SK/Võru 40:55 TSA Kalev Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
051 P 07.11.2021 11:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge 34:25 TalTech BS/Vivasport Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
025 P 07.11.2021 11:30 PÄRNU SPORDIKOOL 48:93 Audentese Spordiklubi Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
035 P 07.11.2021 11:30 Haabersti SK seeniorid 43:86 Alexela/Mediq Eesti Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
036 P 07.11.2021 11:30 RSK Viimsi 74:68 Grosberg Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
037 P 07.11.2021 11:30 West Tallinn 44:89 RIM Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
043 P 07.11.2021 12:00 Rakvere Tarvas I 64:76 Tartu Ülikooli KK/Eviko Rakvere Spordihall PU18-klassi EMV
073 P 07.11.2021 12:00 Rapla Korvpallikool 82:89 KK Viimsi Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
023 P 07.11.2021 12:00 TSA Kalev 92:29 SK Nord/Cramo Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
055 P 07.11.2021 12:15 Tartu valla Spordiklubi 33:52 TSA Kalev Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
059 P 07.11.2021 12:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 6:62 TalTech BS/Altius Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
050 P 07.11.2021 12:30 KK Viimsi U11 Must/Estover 23:45 TalTech BS/Haabersti SK Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
032 P 07.11.2021 13:00 TalTech BS/Altius 69:80 Rae Spordikool/Kiili SK Play Arena PU14-klassi EMV
040 P 07.11.2021 13:00 Nõo 92:58 Tartu Kalevi Palliklubi Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
042 P 07.11.2021 13:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK 95:42 TSA Kalev Kristiine spordimaja TU19-klassi EMV
027 P 07.11.2021 13:00 Abja Korvpalliklubi 29:84 Audentese Spordiklubi Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
038 P 07.11.2021 13:00 Ehton/Föönix 83:59 Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
040 P 07.11.2021 13:00 BC Connection 62:33 Haabersti SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
049 P 07.11.2021 13:00 LakiLakid 52:55 Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
053 P 07.11.2021 13:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 37:24 SK Nord/Cramo 2011 Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
054 P 07.11.2021 13:30 Parksepa SK/Võru 19:67 TalTech BS/Altius Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
006 P 07.11.2021 14:00 Tsmoki-Minsk 93:91 BC Kalev/Cramo Minsk VTB Ühisliiga
003 P 07.11.2021 14:00 Saku KK 65:63 Tartu Ülikool/KVL Ehitus Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
023 P 07.11.2021 14:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 110:45 Paide KK7 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
008 P 07.11.2021 14:00 Jõhvi Kossutiim 77:67 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
028 P 07.11.2021 14:30 PÄRNU SPORDIKOOL 69:35 TalTech BS/Altius Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
027 P 07.11.2021 14:45 SK Nord Aid/Cramo 110:78 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
064 P 07.11.2021 15:00 Audentese SK 82:47 SK Haapsalu Tallinn, Audentes (väike saal) PU14-klassi EMV
040 P 07.11.2021 15:30 Play Arena/Altius 95:76 Kontsertlavad.ee Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
088 P 07.11.2021 16:00 Keila/Saue Korvpallikool 60:69 KK Pärnu Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
056 P 07.11.2021 16:00 Parksepa SK/Võru 51:47 SK Nord/Cramo 2011 Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
058 P 07.11.2021 16:00 Tartu valla Spordiklubi 34:59 TalTech BS/Altius Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
026 P 07.11.2021 16:30 Abja Korvpalliklubi 36:43 TalTech BS/Altius Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
066 P 07.11.2021 17:00 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 67:61 TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
203 P 07.11.2021 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool 58:78 Rapla/Kohila Iisaku Gümnaasium PU16-klassi karikas
045 P 07.11.2021 17:00 TalTech/OPTIBET 82:73 AVIS UTILITAS RAPLA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
046 P 07.11.2021 17:00 KK Viimsi/Sportland 81:69 BK Liepaja Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
043 P 07.11.2021 17:30 TalTech BS/Altius 45:68 Audentese Spordiklubi Play Arena TU19-klassi EMV
046 L 06.11.2021 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK II 44:43 TalTech BS/Haabersti SK Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
009 L 06.11.2021 11:00 TalTech BS/Altius 92:35 Keila Korvpallikool Play Arena PU13-klassi EMV
032 L 06.11.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 56:40 KK Viimsi U12 Must/Estover Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
062 L 06.11.2021 11:00 Paide KK7 43:28 Viru-Nigula Hundid Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
050 L 06.11.2021 11:00 AMG/RULO 83:52 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
045 L 06.11.2021 11:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge 22:53 TalTech BS/RIM Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
 
... 11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. jaanuar
Agur Lunden (62)
Mihkel Mager (33)
Mihkel Männiste (33)
Rutmar Ploomipuu (53)
Janne Pulk (22)
Homme, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Sulge

Ülekanded