ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
411 P 03.10.2021 10:00 Keila Korvpallikool 75:90 Rae Spordikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
001 P 03.10.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 77:43 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool TU14-klassi karikas
418 P 03.10.2021 11:15 Rapla/Kohila 75:66 Tartu Ülikooli KK 2007 Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
405 P 03.10.2021 11:45 TalTech BS/Haabersti SK 48:78 Reinar Halliku Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
412 P 03.10.2021 11:45 KK Viimsi U16 Must 76:88 SK Nord Aid/Cramo 2007 Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
014 P 03.10.2021 12:00 TSA Kalev 67:23 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
012 P 03.10.2021 12:00 Grosberg 56:93 Alexela/Mediq Eesti Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
013 P 03.10.2021 12:00 Wildix/Esecom 55:72 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
014 P 03.10.2021 12:00 N.G.T. 77:96 Eelviimased/Fit360.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
423 P 03.10.2021 12:30 Nõo 50:86 Orissaare Sport Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
015 P 03.10.2021 13:30 SK Nord/Cramo 74:18 Abja Korvpalliklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
011 P 03.10.2021 13:30 RIM 66:62 Ehton/Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
015 P 03.10.2021 13:30 Park Minigolf 74:60 LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
016 P 03.10.2021 13:30 West Tallinn 42:36 Haabersti SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
424 P 03.10.2021 14:15 Audentese SK 64:99 Tartu Ülikooli KK 2006 Tallinn, Audentes (suur saal) PU16-klassi EMV
005 P 03.10.2021 15:00 Rapla Korvpallikool 80:42 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
016 P 03.10.2021 16:00 SK Nord/Cramo 38:52 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
007 P 03.10.2021 17:00 KK Viimsi/Sportland 87:62 Tallinna Kalev Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
017 P 03.10.2021 17:30 TSA Kalev 105:20 Abja Korvpalliklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
401 L 02.10.2021 10:00 SK Nord/Cramo 1 93:28 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
407 L 02.10.2021 10:00 Keila Korvpallikool 81:59 KK Viimsi U16 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
413 L 02.10.2021 11:00 Rakvere Tarvas I 70:76 Rapla/Kohila Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
419 L 02.10.2021 11:00 Audentese SK 83:66 Nõo Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
402 L 02.10.2021 11:45 Reinar Halliku Korvpallikool 79:58 Saku KK Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
408 L 02.10.2021 11:45 SK Nord Aid/Cramo 2007 66:88 Rae Spordikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
414 L 02.10.2021 12:45 Tartu Ülikooli KK 2007 90:69 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
420 L 02.10.2021 12:45 Orissaare Sport 48:90 Tartu Ülikooli KK 2006 Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
044 L 02.10.2021 13:00 Tartu Kalev 34:128 Audentese Spordiklubi/Siili PK Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
045 L 02.10.2021 13:30 SK Nord Aid/Cramo 83:34 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinna Pääsküla Kool TU16-klassi EMV
409 L 02.10.2021 15:00 Rae Spordikool 89:59 KK Viimsi U16 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
003 L 02.10.2021 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 82:85 BK Narva Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
403 L 02.10.2021 15:15 Saku KK 84:32 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
415 L 02.10.2021 16:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 55:87 Rapla/Kohila Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
421 L 02.10.2021 16:00 Tartu Ülikooli KK 2006 91:40 Nõo Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
043 L 02.10.2021 16:00 TalTech BS/Altius 58:69 Audentese Spordiklubi Play Arena TU16-klassi EMV
410 L 02.10.2021 16:45 Keila Korvpallikool 86:80 SK Nord Aid/Cramo 2007 Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
404 L 02.10.2021 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool 52:63 SK Nord/Cramo 1 Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
003 L 02.10.2021 17:00 BK Ogre 107:84 AVIS UTILITAS RAPLA Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 02.10.2021 17:00 BK Liepaja 105:100 Rakvere Tarvas Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 L 02.10.2021 17:00 TalTech 78:76 VALMIERA GLASS VIA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 L 02.10.2021 17:00 Latvijas Universitate 80:77 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 02.10.2021 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 87:65 Jõhvi Kossutiim Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
416 L 02.10.2021 17:45 Tartu Ülikooli KK 2007 76:91 Rakvere Tarvas I Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
422 L 02.10.2021 17:45 Orissaare Sport 61:71 Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
003 R 01.10.2021 19:00 TSA Kalev 74:64 Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
004 R 01.10.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 98:63 G4S Noorteliiga Jüri Spordihoone Saku I liiga
006 R 01.10.2021 19:00 Võrumaa 89:56 Rae Koss/Rae Spordikool Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
008 R 01.10.2021 19:00 Jõgeva VSK 86:57 Haapsalu Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
002 R 01.10.2021 19:00 BK Ventspils 89:67 Rakvere Tarvas Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 R 01.10.2021 19:15 TERE Kadrina Karud 82:79 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded