ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
002 R 01.10.2021 19:15 Rapla Korvpallikool 47:68 Audentese Spordiklubi Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste Karikas
002 R 01.10.2021 19:30 Tartu Kalev/Estiko 105:72 SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone Saku I liiga
001 R 01.10.2021 19:40 VEF RIGA 86:84 BC Kalev/Cramo Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
010 R 01.10.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 69:60 Rapla Korvpallikool Jõhvi Spordihall Saku II liiga
006 R 01.10.2021 20:15 Paide Viking Window 79:91 Tartu Ülikool/Eviko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
007 N 30.09.2021 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil 80:85 KK ASKUS Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
009 N 30.09.2021 19:30 KK Viimsi 101:82 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
005 K 29.09.2021 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 78:42 Keila Korvpallikool Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
001 K 29.09.2021 19:15 Audentese Spordiklubi 92:56 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste Karikas
602 K 29.09.2021 20:00 Ironi Ness Ziona 86:82 Pärnu Sadam Pärnu Spordihall FIBA Europe Cup
222 T 28.09.2021 BC Kalev/Cramo 20:0 TSA Kalev Tallinn, Kalevi Spordihall Superkarikas 2021
223 T 28.09.2021 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA 86:62 Reinar Halliku Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Superkarikas 2021
601 T 28.09.2021 20:00 GGMT Vienna 67:72 Pärnu Sadam Pärnu Spordihall FIBA Europe Cup
406 P 26.09.2021 KK Viimsi U14 Must 20:0 Tartu Kalevi Palliklubi Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
412 P 26.09.2021 Tartu Ülikool/KVL Ehitus 20:0 Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (kollane saal) PU14-klassi EMV
423 P 26.09.2021 10:00 TalTech BS/Altius 83:50 Keila/Saue Korvpallikool Play Arena PU14-klassi EMV
405 P 26.09.2021 11:00 Audentese SK II 74:100 KK HITO/BC Karjamaa Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
410 P 26.09.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 102:79 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
417 P 26.09.2021 11:00 TalTech BS/Fenster/TSK 68:52 Rakvere Tarvas II Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
401 P 26.09.2021 11:00 KK Viimsi U14 Must 28:75 SK Nord/Cramo 2008 Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
417 P 26.09.2021 11:00 Saku KK 74:78 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
424 P 26.09.2021 11:45 KK Pärnu 87:104 Rae Spordikool/Kiili SK Play Arena PU14-klassi EMV
008 P 26.09.2021 12:00 Keskturu Kossuklubi 80:68 West Tallinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
406 P 26.09.2021 12:45 Keila Korvpallikool 76:69 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
418 P 26.09.2021 12:45 Audentese SK I 104:40 KK Pärnu Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
418 P 26.09.2021 12:45 Audentese SK 88:68 SK Haapsalu Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
405 P 26.09.2021 13:30 SK Nord/Cramo 2008 82:38 Nõo Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
009 P 26.09.2021 13:30 Haabersti SK seeniorid 62:50 Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
010 P 26.09.2021 13:30 RSK Viimsi 82:92 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
411 P 26.09.2021 14:15 Reinar Halliku Korvpallikool 70:77 KK Viimsi Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
404 P 26.09.2021 15:30 Nõo 54:82 KK Viimsi U14 Must Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
221 P 26.09.2021 17:00 Tallinna Kalev 115:83 Eesti Maaülikool/Skarcon Sõle Spordikeskus Superkarikas 2021
001 P 26.09.2021 17:00 Peterburi Zenit 75:60 BC Kalev/Cramo St. Peterburg VTB Ühisliiga
412 P 26.09.2021 17:30 KK Viimsi 57:87 Tartu Ülikooli KK/Eviko Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
231 P 26.09.2021 19:00 Rakvere Tarvas 101:80 Tartu Kalev/Estiko Rakvere Spordihall Superkarikas 2021
402 L 25.09.2021 Nõo 20:0 Tartu Kalevi Palliklubi Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
403 L 25.09.2021 Tartu Kalevi Palliklubi 0:20 SK Nord/Cramo 2008 Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
408 L 25.09.2021 Rapla Korvpallikool 20:0 Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
409 L 25.09.2021 Kadrina Karud 0:20 Paide KK7 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
419 L 25.09.2021 10:00 TalTech BS/Altius 50:83 Rae Spordikool/Kiili SK Play Arena PU14-klassi EMV
401 L 25.09.2021 11:00 Keila Korvpallikool 109:53 Audentese SK II Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
413 L 25.09.2021 11:00 TalTech BS/Fenster/TSK 88:78 Audentese SK I Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
407 L 25.09.2021 11:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus 120:37 Paide KK7 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
413 L 25.09.2021 11:00 Audentese SK 56:88 Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
407 L 25.09.2021 11:30 SK Nord Aid/Cramo 82:64 Rakvere Tarvas I Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
420 L 25.09.2021 11:45 KK Pärnu 61:80 Keila/Saue Korvpallikool Play Arena PU14-klassi EMV
001 L 25.09.2021 12:00 BC Connection 62:44 Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
002 L 25.09.2021 12:00 LakiLakid 51:72 Eelviimased/Fit360.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
003 L 25.09.2021 12:00 Alexela/Mediq Eesti 58:49 InvestBK.eu Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
402 L 25.09.2021 12:45 KK HITO/BC Karjamaa 70:103 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded