ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
414 L 25.09.2021 12:45 KK Pärnu 57:82 Rakvere Tarvas II Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
414 L 25.09.2021 12:45 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 125:49 SK Haapsalu Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
005 L 25.09.2021 13:30 N.G.T. 47:54 Grosberg Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
006 L 25.09.2021 13:30 Haabersti SK 63:56 Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
002 L 25.09.2021 14:00 Haapsalu 76:66 Võrumaa Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
411 L 25.09.2021 14:00 Paide KK7 72:54 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
408 L 25.09.2021 14:45 Rakvere Tarvas I 82:56 Rae Spordikool/Kose SK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
421 L 25.09.2021 15:00 Keila/Saue Korvpallikool 52:107 Rae Spordikool/Kiili SK Play Arena PU14-klassi EMV
403 L 25.09.2021 16:00 Rapla Korvpallikool 111:75 Audentese SK II Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
415 L 25.09.2021 16:00 Rakvere Tarvas II 66:80 Audentese SK I Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
415 L 25.09.2021 16:00 SK Haapsalu 32:112 Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
422 L 25.09.2021 16:45 TalTech BS/Altius 76:69 KK Pärnu Play Arena PU14-klassi EMV
410 L 25.09.2021 17:15 Rapla Korvpallikool 25:153 Tartu Ülikool/KVL Ehitus Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
404 L 25.09.2021 17:45 KK HITO/BC Karjamaa 64:109 Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
416 L 25.09.2021 17:45 KK Pärnu 49:106 TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
416 L 25.09.2021 17:45 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 68:47 Audentese SK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
232 L 25.09.2021 18:00 TalTech 111:70 Kadrina Karud Tallinn, TalTech Spordihoone Superkarikas 2021
409 L 25.09.2021 18:00 Rae Spordikool/Kose SK 70:103 SK Nord Aid/Cramo Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
001 R 24.09.2021 19:00 Rae Koss/Rae Spordikool 48:66 KK ASKUS Jüri Spordihoone Saku II liiga
003 R 24.09.2021 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 81:53 Tartu Ülikool Terminal Oil Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
230 R 24.09.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 122:48 G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (sinine saal) Superkarikas 2021
005 R 24.09.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 68:80 Keila Korvpallikool II Jõhvi Spordihall Saku II liiga
218 N 23.09.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool 84:113 AVIS UTILITAS RAPLA Iisaku Gümnaasium Superkarikas 2021
225 N 23.09.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 65:106 Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (punane saal) Superkarikas 2021
220 N 23.09.2021 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 76:94 Tallinna Kalev Tartu, EMÜ sph Superkarikas 2021
224 K 22.09.2021 19:30 KK Viimsi/Sportland 95:53 Keila Korvpallikool Forus Spordikeskus Viimsi Superkarikas 2021
227 K 22.09.2021 20:15 Tartu Kalev/Estiko 74:87 Rakvere Tarvas Turu tn spordihoone Superkarikas 2021
004 T 21.09.2021 18:30 Rapla Korvpallikool 61:77 KK Viimsi Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
202 T 21.09.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 77:66 Reinar Halliku Korvpallikool Jüri sph (väike väljak) Superkarikas 2021
219 T 21.09.2021 19:00 TSA Kalev 31:101 BC Kalev/Cramo Tallinn, Kalevi Spordihall Superkarikas 2021
228 T 21.09.2021 19:15 Kadrina Karud 65:89 TalTech Kadrina Spordikeskus Superkarikas 2021
226 E 20.09.2021 18:45 G4S Noorteliiga 59:115 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Audentes (suur saal) Superkarikas 2021
617 P 19.09.2021 10:00 Rae Spordikool 119:34 Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
602 P 19.09.2021 10:15 Reinar Halliku Korvpallikool 85:68 SK Nord Aid/Cramo 2007 Kadrina Spordikeskus PU16-klassi EMV
611 P 19.09.2021 10:15 Tartu Ülikooli KK 2007 116:54 TalTech BS/NEWOX Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
618 P 19.09.2021 11:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 63:66 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
612 P 19.09.2021 12:00 Nõo 84:65 KK Pärnu Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
603 P 19.09.2021 12:15 SK Nord Aid/Cramo 2007 123:35 Kadrina Karud/Tapa SK Kadrina Spordikeskus PU16-klassi EMV
002 P 19.09.2021 14:00 Enteh 51:93 KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
601 P 19.09.2021 14:15 Kadrina Karud/Tapa SK 36:123 Reinar Halliku Korvpallikool Kadrina Spordikeskus PU16-klassi EMV
217 P 19.09.2021 16:00 Keila Korvpallikool 62:103 KK Viimsi/Sportland Keila Tervisekeskus Superkarikas 2021
613 L 18.09.2021 10:00 Rae Spordikool 104:59 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
607 L 18.09.2021 10:15 Tartu Ülikooli KK 2007 130:64 Nõo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
614 L 18.09.2021 11:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 94:63 Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
604 L 18.09.2021 12:00 Saku KK 60:68 Orissaare Sport Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
608 L 18.09.2021 12:00 KK Pärnu 85:74 TalTech BS/NEWOX Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
001 L 18.09.2021 12:30 Sillamäe SK 52:80 BK Narva Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
605 L 18.09.2021 14:30 Orissaare Sport 98:37 Tartu Ülikooli KK Kotkad Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
615 L 18.09.2021 15:00 Keila Korvpallikool II 81:121 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
609 L 18.09.2021 15:15 TalTech BS/NEWOX 67:116 Nõo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded