ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
441 T 11.12.2018 18:00 Fortuna Ukmerge Klaipeda, Leedu Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
003 T 11.12.2018 18:10 TOP Trust 55 E-Tehno 55 Tallinn, T.Soku KK meesseeniorite mv al 55+
442 T 11.12.2018 18:30 BK Saldus Liepajas Papirs/LSSS Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
059 T 11.12.2018 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Orissaare Träx Jüri Spordihoone Saku II liiga
089 T 11.12.2018 19:00 BC Kalev/Cramo Jekabpils/SMScredit.lv Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
443 T 11.12.2018 19:30 BS Riga/TTT/Kadetes BK Jelgava Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
055 K 12.12.2018 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH BC Kalev/Cramo I Tallinn, TalTech Spordihoone Saku I liiga
029 K 12.12.2018 18:40 Terminal Oil Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
056 K 12.12.2018 19:00 Rapla KK/Kohila KK Viimsi/Noto Rapla, Sadolin Spordihoone Saku I liiga
125 K 12.12.2018 19:00 Tartu Ülikool/Kuremaa SK G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph Saku I liiga
087 K 12.12.2018 19:00 VALMIERA GLASS VIA VEF Riga Vidzemes Olimpiskais Centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
059 K 12.12.2018 19:30 KA Tallinna Kalev/TLÜ Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
088 K 12.12.2018 20:00 Tallinna Kalev/TLÜ Jekabpils/SMScredit.lv Sõle Spordikeskus OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
444 N 13.12.2018 16:30 BS Riga/TTT/Kadetes G4S Noorteliiga Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
405 N 13.12.2018 17:30 Tartu Ülikool/Kalev TTT Riga Juniors Tartu, TÜ sph Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
058 N 13.12.2018 19:00 Tartu Kalev/Estiko Betoonimeister/Tskk/SK Nord Turu tn spordihoone Saku I liiga
088 N 13.12.2018 19:30 Võrumaa TÜ/Kuremaa Võru Spordikeskus Saku II liiga
022 N 13.12.2018 19:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Kohtla-Nõmme Sillamäe spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
024 N 13.12.2018 19:30 KK HITO/Elvarem Virumaa Politsei spordiselts Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
004 N 13.12.2018 20:00 Korvpalliklubi Pärnu TOP Trust 50 Pauluse spordihall meesseeniorite mv al 50+
057 N 13.12.2018 20:30 Keila Korvpallikool BC Kalev II Keila Tervisekeskus Saku II liiga
021 R 14.12.2018 TTÜ Korvpallikool KK Viimsi/Kesklinna KK *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
023 R 14.12.2018 BC Kalev II Rae Koss/Hansaviimistlus *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
026 R 14.12.2018 TTÜ Korvpallikool BC Kalev II *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
028 R 14.12.2018 Spordiklubi Haapsalu KK Viimsi/Kesklinna KK *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
058 R 14.12.2018 TTÜ Korvpallikool Kadrina Karud *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
404 R 14.12.2018 KK Tallinn OSK *kuupäev täpsustamisel OlyBet NKML II divisjon
406 R 14.12.2018 Luunja Narva PSK *kuupäev täpsustamisel OlyBet NKML II divisjon
427 R 14.12.2018 BC STAR Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club *kuupäev täpsustamisel OlyBet NKML II divisjon
428 R 14.12.2018 Audentes SK Parksepa SK/Võru *kuupäev täpsustamisel OlyBet NKML II divisjon
446 R 14.12.2018 17:30 RSU Šiauliai Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
050 R 14.12.2018 19:00 Valgamaa Kutseõppekeskus Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline Valga Põhikool Saku II liiga
007 R 14.12.2018 19:00 Põhja-Sakala vald 45 Korvpalliklubi Ribi Sürgavere spordihoone meesseeniorite mv al 45+
060 R 14.12.2018 20:15 Paide Viking Window RSK Tarvas Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
021 L 15.12.2018 12:00 KK Pühajõe Narva SK Energia Voka Spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
016 L 15.12.2018 12:00 BC Kalev STAR Sillamäe Kalev Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
114 L 15.12.2018 12:30 Audentese SK KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klassi EMV
004 L 15.12.2018 13:00 Tartu Ülikool/EVIKO Erkmaa KK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
023 L 15.12.2018 14:00 Alutaguse Kossutiim Iisaku Mäetaguse PK Ida-Virumaa Esiliiga
098 L 15.12.2018 14:00 Kuremaa Spordikool Rapla Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
015 L 15.12.2018 14:00 BC Kalev STAR Junior Sillamäe Kalev Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
447 L 15.12.2018 14:00 Fortuna TTT Riga Klaipeda, Leedu Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
404 L 15.12.2018 14:30 Audentese SK/TSK KA Tallinna Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
401 L 15.12.2018 15:00 Pärnu Spordikool Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
448 L 15.12.2018 15:00 Kaunos Aistes-LSMU Kibirkstis Kaunas Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
014 L 15.12.2018 15:30 BC Kalev STAR Audentese SK Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
148 L 15.12.2018 16:20 TTÜ Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone PU16-klassi EMV
025 L 15.12.2018 17:00 Lüganuse Enteh Maidla Kooli sph Ida-Virumaa Esiliiga
017 L 15.12.2018 17:00 BC Kalev STAR Junior Audentese SK Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
090 L 15.12.2018 17:00 BK Liepaja Tartu Ülikool Liepajas Olimpiskais centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
 
Sünnipäevad
Täna, 11. detsember
Hannes Arge (29)
Indrek Kaarmäe (36)
Kristjan Kitsing (28)
Marko Laanemets (36)
Veiko Möller (36)
Meelis Raiend (37)
Homme, 12. detsember
Ivar Jurtšenko (45)
Harry Lemberg (59)
Ellen Anett Põldmaa (24)
Priit Raid (30)
Andres Rattur (53)
Servi Täll (77)
Sulge

Ülekanded