ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
107 L 04.12.2021 10:00 TalTech BS/Haabersti SK Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
066 L 04.12.2021 10:15 Rae Spordikool/Kiili SK SK Nord/Cramo 1 Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
063 L 04.12.2021 11:00 Saku KK Nõo Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
011 L 04.12.2021 11:00 TalTech BS/Altius KK Viimsi U13 Must Play Arena PU13-klassi EMV
028 L 04.12.2021 11:00 Keila Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo 2 Keila Kooli võimla PMakro-klassi EMV
040 L 04.12.2021 11:00 Rapla Korvpallikool Kohila SK Rapla Korvpallikool PMakro-klassi EMV
013 L 04.12.2021 11:00 Paide/Türi KK7 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMakro-klassi EMV
020 L 04.12.2021 11:00 TSA Kalev Tartu Ülikooli KK Gepardid Paide E-Piim Spordihall TMakro-klassi EMV
108 L 04.12.2021 11:30 SK Nord Aid/Cramo 2007 KK Viimsi U16 Must Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
018 L 04.12.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK 2006 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
057 L 04.12.2021 12:00 Rapla/Kohila Rae Spordikool Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
088 L 04.12.2021 12:00 Audentese SK SK Nord/Cramo 1 Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
003 L 04.12.2021 12:00 TalTech BS/RIM Tartu Ülikool/PK Oliver Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
073 L 04.12.2021 12:00 Rae Spordikool/Kiili SK II Saku KK Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
029 L 04.12.2021 12:00 KK Viimsi U11 TSA Kalev Keila Kooli võimla PMakro-klassi EMV
034 L 04.12.2021 12:00 SK Nord Aid/Cramo I TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
041 L 04.12.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Rapla Korvpallikool PMakro-klassi EMV
014 L 04.12.2021 12:00 TSA Kalev Paide/Türi KK7 Paide E-Piim Spordihall TMakro-klassi EMV
021 L 04.12.2021 12:00 Korvpalliklubi Karud Tartu Ülikooli KK Gepardid Paide E-Piim Spordihall TMakro-klassi EMV
060 L 04.12.2021 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
064 L 04.12.2021 12:45 Orissaare Sport Tartu Ülikooli KK 2007 Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
030 L 04.12.2021 13:00 SK Nord Aid/Cramo 2 KK Viimsi U11 Keila Kooli võimla PMakro-klassi EMV
035 L 04.12.2021 13:00 TalTech BS/Altius Lääne-Harju Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
042 L 04.12.2021 13:00 Kohila SK PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool PMakro-klassi EMV
015 L 04.12.2021 13:00 Tartu Ülikooli KK Gepardid Paide/Türi KK7 Paide E-Piim Spordihall TMakro-klassi EMV
022 L 04.12.2021 13:00 Korvpalliklubi Karud TSA Kalev Paide E-Piim Spordihall TMakro-klassi EMV
109 L 04.12.2021 13:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 SK Nord Aid/Cramo 2007 Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
074 L 04.12.2021 13:45 KK HITO/BC Karjamaa TalTech BS/Haabersti SK Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
083 L 04.12.2021 14:00 Audentese SK Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU13-klassi EMV
031 L 04.12.2021 14:00 Keila Korvpallikool TSA Kalev Keila Kooli võimla PMakro-klassi EMV
036 L 04.12.2021 14:00 Lääne-Harju Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo I Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
043 L 04.12.2021 14:00 Rapla Korvpallikool Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Rapla Korvpallikool PMakro-klassi EMV
018 L 04.12.2021 14:00 Enteh BK Narva Kohtla-Järve SK sph Ida regiooni rahvaliiga
065 L 04.12.2021 15:00 Nõo Orissaare Sport Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
032 L 04.12.2021 15:00 TSA Kalev SK Nord Aid/Cramo 2 Keila Kooli võimla PMakro-klassi EMV
044 L 04.12.2021 15:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U11 Kohila SK Rapla Korvpallikool PMakro-klassi EMV
110 L 04.12.2021 15:15 KK Viimsi U16 Must TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
033 L 04.12.2021 16:00 KK Viimsi U11 Keila Korvpallikool Keila Kooli võimla PMakro-klassi EMV
045 L 04.12.2021 16:00 PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PMakro-klassi EMV
075 L 04.12.2021 16:30 Saku KK KK HITO/BC Karjamaa Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
066 L 04.12.2021 16:45 Tartu Ülikooli KK 2007 Saku KK Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
064 L 04.12.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits VEF RIGA Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
066 L 04.12.2021 17:00 VALMIERA GLASS VIA BK Ogre Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
067 L 04.12.2021 17:00 TalTech/OPTIBET KK Viimsi/Sportland Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
203 L 04.12.2021 18:00 Rapla Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Märjamaa spordihoone TU16-klassi karikas
076 L 04.12.2021 18:15 TalTech BS/Haabersti SK Rae Spordikool/Kiili SK II Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
021 P 05.12.2021 IBIS Tallinn/Hausers BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
023 P 05.12.2021 KK Viimsi TalTech BS/TSK/FENSTER Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
058 P 05.12.2021 Swedbank Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
022 P 05.12.2021 10:00 Tartu Ülikooli KK Pantrid Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Tartu, TÜ sph (roheline saal) PMakro-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Homme, 5. detsember
Jaak Karus (80)
Reet Nurme Muhk (75)
Kalju Pluutus (73)
Kaiko Tavaste (46)
Sulge

Ülekanded