ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
71:85
Eesti Maaülikool/Skarcon
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium183410971
Eesti Maaülikool/Skarcon1232231885
K 13.10.2021 19:00, Iisaku Gümnaasium
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Ootre, Raldo *218:500/00/50/01010001110-5
5Juurik, Markus104:560/00/00/00001000200-1
8Lehismets, Andrus *228:192/42/60/0505130241108
9Aliakseyeu, Maksim413:220/12/21/130300022479
10Liht, Henry216:370/11/30/01120001303-2
13Simm, Veiko *430:574/62/20/073103102321423
15Jääger, Anton400:000/00/00/000000000000
21Teppo, Karl401:310/10/00/010101001000
23Nano, Reijo-Krismar219:570/04/50/01011001211211
25Kägo, Robin211:231/11/33/310101012287
42Moor, Mikk-Joonatan *224:190/02/60/042610031266
51Hallik, Reinar *429:490/13/62/24153003331111
KOKKU2007/1517/386/62873510601624167167
%46.7%44.7%100%
Eesti Maaülikool/Skarcon
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Mets, Lauri *328:580/24/101/13141110011313
5Tammisto, Jakob107:400/00/02/400000001221
6Vene, Egert308:220/00/10/00110000200-2
7Herter, Hendrik Andre517:582/42/40/2426000152106
8Russak, Jaagup *131:070/14/101/23143001171317
10Limberg, Marek414:020/00/00/200002001100
14Vogelainen, Jan Samuel *424:583/52/56/73251011351820
15Laasik, Lennar *522:311/12/60/1718010211810
24Sammalkivi, Kevin *132:512/44/91/11452004141716
25Villers, Oliver111:330/11/11/110101011144
KOKKU2008/1819/4612/212212347521116248585
%44.4%41.3%57.1%
Võistluspaik Iisaku Gümnaasium
Aeg K 13.10.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded