ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
103:87
Rae Koss/Hansaviimistlus
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH34193317103
Rae Koss/Hansaviimistlus1822272087
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Käbin, Norman *129:534/40/11/2303920745915
6Rattasepp, Rando111:481/11/52/30000006227-4
10Raap, Rasmus219:331/12/42/22132102221012
12Ulejev, Oskar415:501/10/20/00001002102-2
16Paloots, Karl-Gustav506:470/10/00/01120001300-3
21Parve, Martin Otto *523:116/100/00/43362150421215
31Aniste, Janar *227:011/25/100/11014302211715
33Reinart, Ken-Martti *322:285/50/04/46173201431424
35Küttis, Ralf *224:365/65/92/41013710152736
36Valge, Risto318:532/40/01/2347000001510
KOKKU20026/3513/3112/2221113224166212321103118
%74.3%41.9%54.5%
Rae Koss/Hansaviimistlus
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
8Grüning, Aivar *126:191/11/20/0325410222512
9Puur, Risto100:000/00/00/000000000000
10Pehka, Ron *128:141/32/62/2202410532105
11Prii, Roland *128:430/02/20/0202520241610
13Vaab, Karl-Kristjan400:000/00/00/000000000000
14Neiland, Marcus217:152/50/30/022430022242
15Ruse, Romet14:511/20/01/232520042335
16Sein, Joonas *235:507/100/24/62243205151817
17Komar, Vitali219:295/112/33/41014302541915
20Raiend, Illimar *429:1910/170/12/34261513242223
KOKKU20027/497/1912/17201535261412521238789
%55.1%36.8%70.6%
Võistluspaik Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Aeg K 13.10.2021 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded