ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rapla Korvpallikool
83:74
KK ASKUS
Rapla Korvpallikool1522192783
KK ASKUS2015192074
N 14.10.2021 18:15, Rapla, Sadolin Spordihoone
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Kilk, Kardo *230:253/63/73/33254212321820
3Jakk, Rasmus *217:143/51/20/011220024195
6Sadõhov, Marcus122:191/70/16/621321014384
13Pekkenen, Markus500:000/00/00/000000000000
14Tõnnus, Ranno415:511/31/30/032510030054
17Rikk, Rico-Robin115:140/11/20/011211013233
22Visser, Sander309:172/20/00/010121000048
26Jeanty, Kristofer-Alex *219:523/51/20/000013044092
30Põldoja, Kustas *332:484/71/72/46396112351319
32Kilk, Karmo *426:542/42/34/44482001231421
33Kurg, Ino210:060/00/00/001100000001
98Ruut, Marek200:000/00/00/000000000000
KOKKU20019/4010/2715/1723163921921723168387
%47.5%37%88.2%
KK ASKUS
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Puuri, Jürgen214:450/11/40/030320011032
9Palmiste, Taavet202:350/00/00/000000000000
10Kallas, Ove-Kristjan *332:580/41/48/1230333034101112
13Merimaa, Risto *132:172/53/70/3101330133139
14Meeksa, Martin *235:438/110/02/548129203461833
15Koppel, Priidu *225:230/01/60/033620051232
19Lilleõis, Roland402:190/00/00/010100000001
29Felding, Simon214:000/30/12/20110101222-2
66Kangur, Karl-Peeter *427:467/102/60/04262112202019
77Kuuse, Andres412:142/30/00/011200010044
KOKKU20019/378/2812/22221840211012017237480
%51.4%28.6%54.5%
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg N 14.10.2021 18:15
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded