ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Keila Korvpallikool II
68:58
Tartu Ülikool Terminal Oil
Keila Korvpallikool II1518102568
Tartu Ülikool Terminal Oil211712858
K 13.10.2021 20:30, Keila Tervisekeskus
Keila Korvpallikool II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Hulkko, Rasmus217:472/41/20/010101011074
3Maide, Mart *327:301/50/20/060641012226
4Peterson, Henri416:370/11/30/021310002032
5Rukis, Robin10:091/30/00/01120002112-1
6Honga, Stefan204:200/00/00/00000101100-1
9Jaagu, Juss-Joosep *225:140/40/42/21121001412-8
13Maide, Laur304:130/10/00/00110100200-1
14Lenk, Christopher *327:157/163/42/24483536322527
15Uusoja, Marek *415:001/10/12/330301025746
22Dzotsenidze, Mark221:160/32/50/010120011161
32Sadrin, Aleksandr *530:395/102/41/13472141021724
KOKKU20017/489/257/8251338131171722166859
%35.4%36%87.5%
Tartu Ülikool Terminal Oil
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Uus, Juss216:222/40/00/02020003204-2
2Liiva, Fredrik *131:243/100/27/8314410716138
3Piil, Georg-Edward316:061/10/10/070702022026
5Paidre, Andre *323:225/101/68/85490103252119
8Luik, Robin *317:170/21/40/01122003213-2
9Zirel, Sander307:340/10/00/00000002100-4
10Tolmusk, Märt *226:350/31/30/040401122331
11Brifk, Aksel *535:113/50/10/27411113111616
14Asi, Andre404:490/10/00/00000000300-4
15Rammi, Ryan221:201/30/04/8145020106612
KOKKU20015/403/1719/263519547842616225850
%37.5%17.6%73.1%
Võistluspaik Keila Tervisekeskus
Aeg K 13.10.2021 20:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded