ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

PÄRNU SPORDIKOOL
66:85
Audentese Spordiklubi
PÄRNU SPORDIKOOL1722131466
Audentese Spordiklubi2422112885
K 13.10.2021 19:00, Pärnu Spordihall
PÄRNU SPORDIKOOL
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Sutt, Elena *234:326/120/00/14156203031217
8Kass, Helerin420:441/31/23/4022112303810
9Kuusik, Triin *515:293/60/01/230310002176
11Sulg, Mariann *36:081/50/01/463922012339
12Saarep, Katriin514:291/30/00/20000101012-1
13Juurik, Triin *32:276/141/31/2033320442167
18Savisaar, Christen08:400/00/00/021300000003
21Ristimets, Jessica04:190/00/00/000000000000
28Mitt, Carmel300:000/00/00/000000000000
57Rõngelep, Katariina *133:126/142/40/03362106001811
KOKKU20024/574/96/152416401592208136662
%42.1%44.4%40%
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Tael, Laura Anette411:591/40/00/00000101002-1
4Matsina, Mailian Elisabeth *315:252/30/10/022400021043
5Kasemägi, Trine *528:014/60/22/24152011221013
6Trumsi, Mirtel04:180/00/00/00000000100-1
9Pajumets, Eliise *236:5410/132/51/15493201212731
12Vene, Ele-Riin219:103/50/30/022423024165
13Rausberg, Kati *129:452/33/100/04045202001314
14Põldmaa, Ellen Anett *335:585/104/71/11126305242323
16Onton, Egle-Liisa205:200/00/00/010101000002
17Friedemann, Mariell13:100/10/20/01010001100-4
KOKKU20027/459/304/427154218121151388585
%60%30%100%
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg K 13.10.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded