ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

VALMIERA GLASS VIA
63:75
VEF RIGA
VALMIERA GLASS VIA1616151663
VEF RIGA202423875
K 13.10.2021 19:00, Vidzemes Olimpiskais Centrs
VALMIERA GLASS VIA
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Gedrovics, Aleksis400:000/00/00/000000000000
4Apsitis, Karlis *329:393/31/51/1303210232109
5Kaufmanis, Janis *130:213/42/50/13142202131215
6Jonats, Ervins *426:031/42/70/040430003084
9Dubults, Klavs513:444/60/00/0224010043810
13Iljins, Viktors *523:213/72/24/44041202421615
22Engers, Janis416:520/30/10/01010102110-4
24Liepins, Valters Janis311:261/11/51/210100003160
25Carter III, Charles Edward *118:230/00/20/000060011103
30Elksnitis, Kristers121:371/20/01/200003032231
32Skesters, Ralfs400:000/00/00/000000000000
33Kaufmanis, Edgars308:340/10/10/000020000101
KOKKU20016/318/287/1019625161001322166354
%51.6%28.6%70%
VEF RIGA
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Hammonds, Rayshaun *419:438/100/03/364100003221924
4Zoriks, Kristers *230:442/33/70/01017303421314
7Krumins, Emils124:513/51/33/53032000051216
8Miska, Anrijs420:170/20/30/01451003200-4
10Butirins, Raivo415:561/10/30/010110001020
11Gromovs, Ilja *522:571/20/03/68210300237516
13Gulbis, Maris *324:364/91/52/33691004251312
15Ate, Artis *323:531/31/50/01011102105-1
24Madsen, Alexander517:033/30/00/0505320011616
KOKKU20023/386/2611/1729164519601816227593
%60.5%23.1%64.7%
Võistluspaik Vidzemes Olimpiskais Centrs
Aeg K 13.10.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
R 22.10.2021 14:00 Kohtunike komisjon
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded