ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Audentese Spordigümnaasium

 

 

Audentese Spordigümnaasium pakub treenimise ja õppimise võimalust oma ala tipp-spetsialistide juures ning lisaks on täna välja arendatud ka tugiteenuste süsteem, mis on võrdväärne välisriikide korvpalliakadeemiatega.

 

Toitlustus:

 

1. Lisaks kolmele põhitoidukorrale on valikus ka neljas toidukord ehk oode, mida õppursportlased saavad kasutada hommiku- ja lõunasöögi või lõuna- ja õhtusöögi vahel. 

2. tagame toitlustuse ka nädalavahetustel 

3. koostöös toitumisspetsialistidega põhjalik kaardistamine ja nõustamine

 

Spordimeditsiin:

 

1.  kaks koormustesti aastas

2.  igapäevane arstitugi koos kõikvõimalike ravitingimustega

3.  korra nädalas lihashooldus

4.  vigastusi ennetavad tegevused ehk treeninggruppide juures toimetavad üldkehalise ettevalmistuse spetsialist ja füsioterapeut

5.  uuenduslikud taastumisvahendid nagu näiteks jäävann, seljavenituspink, „Game Ready“ aktiivse kompressiooni seade ja tulevikus võimalusel ka külmakamber.

 

 

Majutus:

 

Kõikidele õppursportlastele on vajadusel tagatud majutus õpilaskodus, mis on käesolevaks hetkeks täielikult renoveeritud ning kõik toad on varustatud uute sportlastele mõeldud madratsitega (pikematele poistele 210cm pikkused voodikohad)

 

Audentese Spordigümnaasiumi tiim koosneb:

 

  1. Peatreener
  2. Abitreener
  3. ÜKE treener
  4. Füsioterapeut
  5. Spordipsühholoog

 

Treeningplaan:

 

 

Võistlusväljund:

 

  • Saku I liiga 
  • PAF Superkarikas
  • Üks kuni kaks välisturniiri
  • Kontrollmängud lähiriikide korvpalliakadeemiatega – Helsinki Basketball Academy, Riga VEF, BK Ventspils , Jekabpils
  • ​Tulevikus U18 Adidas Next Generation

 

 

Lisainfo ja küsimused:

 

Priit Ilver

Audentese spordigümnaasiumi direktor

699 6591

 

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. jaanuar
Agur Lunden (62)
Mihkel Mager (33)
Mihkel Männiste (33)
Rutmar Ploomipuu (53)
Janne Pulk (22)
Homme, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Sulge

Ülekanded