Avalehele Prindi
ONLINE mängud
Mängude järelvaatamine
et en
Menüü

BSBC Clinic: korvpallikoolitus kõigi jaoks

02.01.2019

Homme, 3. jaanuaril tehakse algust treeneritele, klubijuhtidele ja korvpallihuvilistele mõeldud kahepäevalise koolitusega BSBC Clinic.

Koolituse avapäeva kaks esimest loengut on suunatud klubijuhtidele ja korvpallimaastikul turunduse eest vastutavatele inimestele. Päeva esimene lektor on Sandra Raju, kes räägib sotsiaalmeedia- ja turundutegevustest klubide juures. Samal jätkab Eesti ühe edukaima korvpalliklubi KK Viimsi tegevjuht Tanel Einaste. Pole kahtlustki, et Viimsi pöörab turundusele, sotsiaalmeediale ja reklaamile suurt tähelepanu ning on selles vallas teenäitajaks ka teistele korvpalliklubile. Einaste räägib, kuidas nad on saavutanud hea kuvandi ja millised tegevused aitavad klubil selles vallas samm edasi astuda.

 

Päeva teises pooles astub esmalt üles korvpallikohtunik Rain Peerandi, kes räägib treenerite ja kohtunike vahelisest suhtlusest. Avapäevale tõmbab joone alla BC Kalev/Cramo meeskonna abitreener, nimekas Russell Bergman, kelle loenguteema on korvpallurite treenimise psühholoogia.

 

Teise päeva põhirõhk on selgelt noormängijate rahvusvahelistel üleminekutel, kus näpunäiteid jagavad Rahvusvahelise Korvpalliliidu jurist Benjamin Schindler, kogemustega NBA skaut Jason Filippi, Sigma spordi agent Fabio Ceneri ja Soome endine tippkorvpallur Hanno Möttölä.

 

Lapsevanema rakursist räägib Veiko Jurkatamm, kelle mõlemad pojad siirdusid korvpallurikarjääri jätkama välismaal – vanem poeg Taavi USA-s, San Francisco Ülikoolis ning Mikk Itaalias, Ravenna korvpalliklubis

 

Eesti Korvpalliliidu peasekretäri Keio Kuhi sõnul on BSBC koolitus mõeldud kõigile korvpalliga seotud inimestele. „Mängijad, treenerid, toetajad, lapsevanemad – kõigil on sellest koolitusest võita. Huvitavaid teemasid on palju ning tegemist on viimaste aastate parima korvpallialase koolitusega Eestis. Huvi seminari vastu on olnud suur, kuid mõned üksikud vabad kohad saalis veel on.“

 

Koolituse täpsed teemad, ajakava ja registreerimine SIIT!

 

BSBC korvpalliturniiril löövad kaasa Eesti, Läti, Soome ja Rootsi U16 ja U18 vanuseklassi poisid ja tüdrukud. Mängud peetakse 3.-5. jaanuarini.

 

Sulge

Ülekanded