Avalehele Prindi
ONLINE mängud
Mängude järelvaatamine
et en
Menüü

Täna stardib järjekorras 15. BSBC turniir

02.01.2019

3.-5. jaanuarini peetakse Tallinnas, Audentese Spordikeskuses järjekorras 15. Balti mere maade karikaturniir (BSBC), millest võtavad osa Eesti, Läti, Soome ja Rootsi U16 ning U18 koondised.

Traditsiooniliselt aasta alguses peetav kõrgetasemeline noorteturniir on meie koondistele uues tsüklis esimene proovikivi. Neidude U16 rahvusvõistkonna peatreeneri kohuseid täidab Allan Siimann, ning treenerid on Anastassia Ptitsõna ja Marta Liisa Suitslepp. U16 noormehi juhendab kogenud Rauno Pehka koos Jaanus Levkoi ja Brett Nõmmega.

 

U18 tütarlaste peatreener on prantslane Pierre Bressant ja treenerid Allan Siimann ja Anastassia Ptitsõna. U18 noormehi juhendavad peatreener Indrek Visnapuu ning treenerid Rait Käbin ja Raido Ringmets.

 

Eesti noortekoondiste kandidaadid:

 

Tütarlapsed U16:

1. Maarja Grünmann Audentese SK/TSK

2. Ksenija Lebedeva Audentese SK/TSK

3. Anete-Elisabeth Adler Audentese SK/TSK

4. Grete Kruuk Audentese SK/TSK

5. Ketlin Rämman Audentese SK/TSK

6. Hanna Maria Sibul Audentese SK/TSK

7. Anna Maria Tamberg Rapla Korvpallikool

8. Elena Sutt Pärnu Spordikool

9. Hiie Vent Pärnu Spordikool

10. Katariina Rõngelep Pärnu Spordikool

11. Alisa Kraptsak KA Tallinna Kalev

12. Viktoria Timoshtshuk KA Tallinna Kalev

13. Diana Svedovskaja KA Tallinna Kalev

14. Kadri-Ketter Kont Tartu Kalev

15. Annaliisa Väljaots Tartu Kalev

16. Laura Järvpõld Parksepa SK/Võru

17. Ester Liira Parksepa SK/Võru

 

Tütarlapsed U18:

1. Triinu Ojala Audentese SK

2. Mailian Elisabeth Matsina Audentese SK

3. Marie Anette Sepp Audentese SK

4. Helena Stina Svilberg Audentese SK

5. Triinu-Liis Vaikma Audentese SK

6. Anna Gret Asi Tartu Kalev

7. Anna Jürissaar Tartu Kalev

8. Triiny Käämer Tartu Kalev

9. Belinda Lepmets Tartu Kalev

10. Helerin Kass Pärnu SK

11. Valeria Prede Pärnu SK

12. Viktorja Kisseljova KA Tallinna Kalev

13. Maria Gontsarova KA Tallinna Kalev

14. Kristin Runnel Rapla KK

 

 

Noormehed U16:

1.           Marko  Kuhi (RSK Tarvas)          

2.           Kardo Kilk (Rapla KK)   

3.           Kaur Torn (TTÜ KK)

4.           Robert  Tiger Koit (Audentes SK)            

5.           Patrick  Malm (Audentes SK)

6.           Kaspar-Clemet  Kuusmaa (Stella Azzura ITA)     

7.           Kristjan Kroos   (RSK     Tarvas)

8.           Markus Heinakron  (Tartu Ülikool KK)

9.           Markkus Mõttus (Erkmaa KK)  

10.         Ken-Martti Reinart (TTÜ KK)

11.         Karl Gustav Jurtšenko (Audentes SK)    

12.         Henri Veesaar (Audentes SK)

13.         Kristofer Kajari (Audentes SK)

14.         Markus Ladoga (Rapla KK)

15.         Aksel Brifk (Tartu Ülikooli KK)

16.         Gerrit Lehe (Audentes SK)

 

Noormehed U18:

1. Johannes Kirsipuu (Scotland Campus Sports)

2. Georg Allemann (TTÜ KK)

3. Joonas Riismaa (Pistoia Basket)

4. Karl-Gustav Paloots (TTÜ KK)

5. Kristjan Kokk (KK Viimsi)

6. Kaspar Lootus (KK Paulus)

7. Kaspar Kitsing (Aquila Basket Trentino)

8. Markus Ilver (TTÜ KK)

9. Ran Andre Pehka (Audentese SK)

10. Andre Loigu (GBA)

11. Karl Andres Matute Perner (Mehhiko)

12. Illimar Raiend (TTÜ KK)

13. Joosep Heinla (TTÜ KK)

14. Conrad Sengbusch (Keila KK)

 

Kõiki Eesti koondiste mänge näeb otseülekandes Delfi vahendusel!

 

Turniiri ajakava ja lisainfo leiab veebilehelt www.bsbc.ee

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019