Avalehele Prindi
ONLINE mängud
Mängude järelvaatamine
et en
Menüü
Kari Hyökki. Foto: Youtube.com

BSBC treenerite koolituse keskmes on füüsiline ettevalmistus ja taastumine

27.12.2019

Traditsiooniliselt peetakse 3.-5. jaanuarini Tallinnas, Audentese Spordikeskuses Balti mere maade karikaturniir korvpallis. Võistluste raames toimub 4. jaanuaril ka treenerite täiendkoolitus, mille keskmes on tänavu füüsiline ettevalmistus, taastumine ja Pixelloti rakendus. 

 

Koolitusel astuvad erinevate teemadega üles tunnustatud füsioterapeut ja personaaltreener Svea Miller ning regiooni üks hinnatumaid personaaltreenereid, soomlane Kari Hyökki, kes on ühtlasi ka meie U18 noormeeste rahvuskoondise ÜKE treener. Hyökki annab koolitusel ülevaate ka noortekoondiste füüsilistest testidest, mis viidi läbi 27. detsembril. 

 

Treeneritele, kes plaanivad hakata kasutama Pixelloti kaameraid, räägib vastavast rakendusest ettevõtte esindaja Nadav Yehiely. NB! Antud teemakäsitlus toimub inglise keeles. 

 

Koolituse hind on 20 eurot ja täiendkoolituse tundide arv on 9. NB! Võimalik on registreeruda ka koolituse päeval kohapeal!

 

REGISTREERI SIIN!

 

AJAKAVA: 

 

10.00    Registreerimine

10.15    Prehab – Svea Miller

11.00    Power and Agility – Kari Hyökki

12.30    Rehab – Svea Miller

13.30    Youth players physical testing (U16/U18 Estonian NT examples) – Kari Hyökki

14.45    Pixellot Coaching App – Nadav Yehiely (NB! Äpi kasutamiseks on hetkel võimalik Iphone või Ipad, androidi versioon äpist on alles arendamisel, seega kõik Apple nutiseadmete omanikud saavad praktikas kätt proovida ja teised saavad seda kolleegi kõrvalt jälgida).

 

Koolitus toimub Audentese Spordikeskuses (esimesed kolm loengut Saal 3, kaks viimast kas Audentese auditiooriumis või klassiruumis, sõltuvalt osalejate arvust).

 

Lisainfo:

 

Indrek Visnapuu

indrek@basket.ee

5058758

 

 
 
 
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers