Avalehele Prindi
ONLINE mängud
Mängude järelvaatamine
et en
Menüü
Eesti koondis. Foto: Fiba.com

Selgusid noortekoondiste koosseisud koduseks BSBC turniiriks

31.12.2019

3. - 5. jaanuarini peetakse Tallinnas, Audentese Spodikeskuses järjekorras 16.  Balti mere maade karikaturniir (BSBC), millest võtavad osa Eesti, Läti, Soome ning Rootsi U16 ja U18 vanuseklassi koondised. Eesti rahvusvõistkonna kogunesid treeninglaagrisse 27. detsembril ja tänaseks on peatreenerid teinud lõpliku valiku turniiri koosseisude osas.

Tüdrukute U16 rahvusesinduse serblasest peatreener Predrag Stanojcic otsustas eesoleval turniiril võimaluse anda samuti 14 mängijale: Grete Kruuk (Audentese SK), Hanna Maria Sibul (Audentese SK), Sille-Liis Mölder              (Audentese SK), Anna Maria Tamberg (Rapla KK), Viktoria Timostshuk (KA Tallinna Kalev), Diana Svedovskaja (KA Tallinna Kalev), Maria Vasar (BC STAR), Irina Bahmatova        (Sillamäe Kalev), Alisa Kraptsak (KA Tallinna Kalev), Maria Kuraksa (KA Tallinna Kalev), Marta-Eleri Jaama (Audentese SK), Liza Tashlykova (KA Tallinna Kalev), Anna-Liisa Vannamik (Audentese SK) ja Alina Saripova (KA Tallinna Kalev). Rootslannadega minnakse vastamisi 3. jaanuaril kell 16:30.

 

Poiste U16 koondise peatreeneri Kris Killingu valikusse jäi lõpuks 14 nime: Sander Järve (SK Nord), Kaspar Kuusmaa (Stella Azzura),  Maximus Solman (Tartu Ülikooli KK),  Fred Relve (Audentese SK), Henri Veesaar (Madridi Real),  Gregor Allik (SK Nord), Patrick Malm (Audentese SK), Karl Gustav Jurtšenko (Audentese SK),  Egert Erm (Erkmaa KK), Rando Roos               (Erkmaa KK), Karl Markus Poom (Pallacanestro Moncalieri),  Aleksander Tassa (Tartu Ülikooli KK), Kaur-Erik Lüüs         (KK Viimsi) ja Aksel Brifk (Tartu Ülikooli KK). Oma esimese kohtumise peab koondis 3. jaanuaril algusega kell 17:30 Rootsi vastu.

 

U18 neidude peatreener Marko Parkonen läheb turniirile vastu 12 mängijaga: Anna Gret Asi (Tartu Kalev), Triiny Käämer    (Tartu Kalev),  Belinda Lepmets (Tartu Kalev), Kristin Õispuu (Tartu Kalev), Viktoria Kisseljova (Tallinna Kalev),  Maarja Grünmann (Audentese SK), Triinu Ojala (Audentese SK), Marie Anette Sepp (Audentese SK),  Helena Stina Svilberg (Audentese SK), Triinu-Liis Vaikma (Audentese SK), Ksenija Lebedeva (Audentese SK) ja Ivetta Okuneva (BC Star). Turniiri avamängus Rootsi eakaaslaste vastu pannakse pall mängu 3. jaanuaril kell 18:45.

 

Heiko Rannula juhendatava noormeeste U18 koondise koosseisu murdsid end aasta esimeseks turniiriks Sverre Aav (Tartu Ülikooli KK),  Johannes Kirsipuu (Scotland Campus Sports), Ralf Küttis (TTÜ), Kristjan Paade (Tartu Ülikooli KK),  Hugo Toom (KK Viimsi),  Erki Urvik (Tartu Ülikooli KK), Illimar Raiend (GBA/TTÜ), Kasper Suurorg (TTÜ), Kristen Kasemets (Keila KK), Markus Ilver (Massanutten Military Academy/TTÜ),  Christofer Kalda (Tartu Ülikooli KK), Kristjan Kroos (Rakvere SK Tarvas), Markkus Mõttus (Erkmaa KK) ja Ken-Martti Reinart (TTÜ). Esimene mäng peetakse Rootsi vastu 3. jaanuaril algusega kell 19:45.

 

Kõiki turniiri kohtumisi on võimalik otseülekandes jälgida Eesti Korvpalliliidu Youtube`i kanali vahendusel.

 

AJAKAVA

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

FIBA "mull"