ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Õpilased 2020/2021

 

NOORMEHED

Nimi (Klass) - Klubi Sünniaasta  Vanuseklass
Kristofer Kajari (11) - Audentese Spordiklubi 2003 U18
Egert Erm (10) - Erkmaa Korvpallikool 2004 U18
Markkus Mõttus (11) - Erkmaa Korvpallikool 2003 U18
Marten Trempi (10) - Korvpalliklubi Viimsi 2004 U18
Sten Kaarel Kuimet (11) - Saku Korvpalliklubi 2003 U18
Kristjan Kokk (12) - Korvpalliklubi Viimsi 2001  I Liiga/Karikas
Joosep Heinla (12) - TTÜ Korvpalliklubi 2002 I Liiga/Karikas
Gerrit Lehe (9) - Audentese Spordiklubi 2005 U16/U18
Ants-Kristjan Kalmus (10) - Keila Korvpallikool 2004 U18
Sten Hellat (10) - Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev 2004 U18
Illimar Raiend (12) - TTÜ Korvpallikool 2002 I Liiga/Karikas
Gregor Allik (10) - Spordiklubi Nord 2004 U18
Georg Richard Aare (9) - Viru Bull 2005 U16/U18
Geir Hans Sügis (10) - Saku Korvpalliklubi 2004 U18
Jarko Kõrvel (10) - Rae Koss 2004 U18
Ülari Luhamaa (9) - Viru Bull 2005  U16/U18
Kevin Parts (10) - Korvpalliklubi Pärnu 2004 U18
Edward Marius Herter (9) - Spordiklubi Nord 2005 U16/U18
Mait Peterson (12) - Saku Korvpalliklubi / Fortitudo Agrigento (ITA) *
2002  
Henri Veesaar (10) - Audentese Spordiklubi / Real Madrid (SPA) *  2004  
Georg Press - (10) - Spordiklubi Rafter / Pallacanestro Reggiana SRL (ITA) * 2004  

 

* e-gümnaasiumi õpilased
 

TÜTARLAPSED:

Nimi (Klass) - Klubi Sünniaasta Vanuseklass
Triinu Ojala (12) - Audentese Spordiklubi 2002 U19
Valeria Prede (12) - Pärnu Spordikool 2001 Douglas/EGBL
Helena Stina Svilberg (12) - Audentese Spordiklubi 2002 U19
Anete-Elisabeth Adler (11) - Audentese Spordiklubi 2003 U19
Ivetta-Elizaveta Okuneva (11) - Spordiklubi Rafter 2002 U19
Marie Anette Sepp (11) - Audentese Spordiklubi 2002 U19
Alisa Kraptšak (10) - Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev 2004 U19
Hanna Maria Sibul (10) - Audentese Spordiklubi 2004 U19
Keandra Koorits (9) - Audentese Spordiklubi 2005 U16/U19
Jenny Roos (9) - Audentese Spordiklubi  2005 U16/U19
Maria Vasar (9) - Spordiklubi Rafter 2005 U16/U19

 

 

Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (58)
Jaan Martinson (60)
Eigar Siim (58)
Tiina Teder (25)
Mart Uuehendrik (40)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (34)
Väino Viilup (92)
Sulge

Ülekanded