Avalehele Prindi
ONLINE mängud
Mängude järelvaatamine
et en
Menüü
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Ülekanded
207 P 08.05.2022 12:30 TalTech BS/Altius 18:58 Tartu Ülikooli KK/Hundid Pärnu Spordihall
208 P 08.05.2022 16:00 Keila/Rapla KK 51:49 TSA Kalev Pärnu Spordihall
205 L 07.05.2022 15:00 Keila/Rapla KK 54:13 TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall
206 L 07.05.2022 15:00 TSA Kalev 38:36 Tartu Ülikooli KK/Hundid Pärnu sph (väike väljak)
203 K 04.05.2022 TalTech BS/Altius 20:0 BC STAR/Westholm Lasnamäe Gümnaasium
204 K 04.05.2022 BC STAR/Westholm 0:20 TalTech BS/Altius Tallinna Südalinna kool
202 N 28.04.2022 15:30 Tartu Ülikooli KK/Hundid 43:32 Tartu Kalev Tartu, TÜ sph
201 T 26.04.2022 15:30 Tartu Kalev 31:53 Tartu Ülikooli KK/Hundid Turu tn spordihoone
046 P 24.04.2022 12:00 BC STAR/Westholm 37:25 Keila/Rapla KK Tallinn, Audentes (väike saal)
048 P 24.04.2022 13:30 Audentese Spordiklubi 31:61 Keila/Rapla KK Tallinn, Audentes (väike saal)
055 L 23.04.2022 14:00 Tartu Ülikooli KK/Hundid 51:23 Tartu Kalev Tartu, TÜ sph (punane saal)
054 L 16.04.2022 TalTech BS/Altius 0:20 TSA Kalev Lasnamäe Gümnaasium
065 L 16.04.2022 11:00 Audentese Spordiklubi 47:52 BC STAR/Westholm Tallinn, Audentes (väike saal)
047 L 16.04.2022 12:30 BC STAR/Westholm 57:40 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal)
045 L 16.04.2022 14:00 Pärnu Spordikool 33:61 Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentes (väike saal)
053 P 10.04.2022 Pärnu Spordikool 0:20 Keila/Rapla KK #edasi lükatud
052 L 09.04.2022 12:00 Tartu Kalev 30:47 TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (sinine saal)
051 L 09.04.2022 13:20 Tartu Ülikooli KK/Hundid 23:49 TSA Kalev Tartu, TÜ sph (sinine saal)
050 L 09.04.2022 15:10 TalTech BS/Altius 20:39 Tartu Ülikooli KK/Hundid Tartu, TÜ sph (sinine saal)
049 L 09.04.2022 16:30 TSA Kalev 107:24 Tartu Kalev Tartu, TÜ sph (sinine saal)
056 L 02.04.2022 13:00 BC STAR/Westholm 52:16 Audentese Spordiklubi Tallinna Südalinna kool
008 L 26.03.2022 12:30 BC STAR/Westholm 28:30 TalTech BS/Altius Tallinna Südalinna kool
007 L 26.03.2022 14:00 Audentese Spordiklubi 15:72 TSA Kalev Tallinna Südalinna kool
006 L 26.03.2022 16:00 TalTech BS/Altius 42:33 Audentese Spordiklubi Tallinna Südalinna kool
005 L 26.03.2022 17:30 TSA Kalev 87:20 BC STAR/Westholm Tallinna Südalinna kool
026 P 13.03.2022 11:00 TSA Kalev 74:16 TalTech BS/Altius Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
021 P 06.03.2022 13:00 TSA Kalev 82:6 Tartu Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
022 P 06.03.2022 14:15 TalTech BS/Altius 8:47 Tartu Ülikooli KK/Hundid Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
023 P 06.03.2022 16:15 Tartu Kalev 15:50 TalTech BS/Altius Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
024 P 06.03.2022 17:30 Tartu Ülikooli KK/Hundid 29:42 TSA Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
038 L 19.02.2022 TalTech BS/Altius 20:0 Pärnu Spordikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
040 L 19.02.2022 Pärnu Spordikool 0:20 TSA Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
041 L 19.02.2022 11:00 Tartu Ülikooli KK/Hundid 75:11 Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph (punane saal)
039 L 19.02.2022 12:15 Keila/Rapla KK 74:20 TalTech BS/Altius Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
042 L 19.02.2022 12:15 Tartu Kalev 18:68 BC STAR/Westholm Tartu, TÜ sph (punane saal)
043 L 19.02.2022 13:45 Tartu Kalev 18:48 Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph (punane saal)
037 L 19.02.2022 14:15 TSA Kalev 25:35 Keila/Rapla KK Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
044 L 19.02.2022 15:00 Tartu Ülikooli KK/Hundid 50:42 BC STAR/Westholm Tartu, TÜ sph (punane saal)
036 P 13.02.2022 09:30 TalTech BS/Altius 46:20 Audentese Spordiklubi Lasnamäe Gümnaasium
035 P 13.02.2022 10:45 TSA Kalev 48:37 BC STAR/Westholm Lasnamäe Gümnaasium
029 P 13.02.2022 11:00 Keila/Rapla KK 72:7 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool
030 P 13.02.2022 12:15 Pärnu Spordikool 16:55 Tartu Ülikooli KK/Hundid Rapla Korvpallikool
034 P 13.02.2022 12:45 Audentese Spordiklubi 11:68 TSA Kalev Lasnamäe Gümnaasium
031 P 13.02.2022 13:45 Tartu Kalev 33:26 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool
033 P 13.02.2022 14:00 BC STAR/Westholm 57:21 TalTech BS/Altius Lasnamäe Gümnaasium
032 P 13.02.2022 15:00 Tartu Ülikooli KK/Hundid 17:68 Keila/Rapla KK Rapla Korvpallikool
025 P 13.02.2022 16:30 Keila/Rapla KK 64:12 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool
027 L 05.02.2022 10:30 Tartu Kalev 28:61 Tartu Ülikooli KK/Hundid Turu tn spordihoone
017 L 11.12.2021 11:30 Pärnu Spordikool 29:26 Audentese Spordiklubi Pärnu sph (väike väljak)
018 L 11.12.2021 12:45 Keila/Rapla KK 46:22 BC STAR/Westholm Pärnu sph (väike väljak)
 
1  2
 
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa