Avalehele Prindi
ONLINE mängud
Mängude järelvaatamine
et en
Menüü
Ründab Jessica Ristimets Pärnu Spordikoolist, kaitseb Nora-Liis Veisberg Audentese Spordiklubist. Foto: Diana Jesin

Audentese Spordiklubi U14 tüdrukud juhivad G4S Noorteliiga turniiri täiseduga

24.01.2022

Põhiturniiril võidult-võidule sammunud Audentese Spordiklubi võistkonna ülekaal üheksas kohtumises oli keskmiselt 37,6 punkti.

 

Tugevamasse vahegrupi ehk esiviisikusse jõudsid peale Audentese Spordiklubi ka TSA Kalev põhiturniiril saadud kolme võiduga, Pärnu Spordikool kahe võiduga ja Rapla Korvpallikool ühe võiduga, Tartu Kalev jätkab võiduta. Vahegruppi võeti kaasa põhiturniiri omavaheliste kohtumiste tulemused.

 

Põhiturniiril 6.–10. kohale jäänud võistkondadest koostatud vahegruppi alustas liider SK Nord Aid/Cramo nelja võiduga. Järgnesid TalTech BS/Altius kolme, Keila Korvpallikool kahe ja Abja Korvpalliklubi ühe võiduga, BC Star/Westholm on võiduta.

 

Nädalavahetusel alanud vahegrupi turniiril alistas Andra Viirpalu käe all mängiv Audentese Spordiklubi võistkond võõrsil Pärnu Spordikooli 86:53. Võitjate kasuks viskas Laura Liisa Grünmann 33 punkti.

 

Kaotajaid kandis sõna otseses mõttes 41 punkti kogunud Jessica Ristimets. Pärnulannadel ei mänginud kaasa Meribel Tamsalu, kes põhiturniiril oli võistkonna suuremaid skooritegijaid. Mõlemad tüdrukud teevad tulemuslikult kaasa ka G4S Noorteliiga U16 turniiril. Pärnu Spordikooli treener Katrin Kallit on andnud Ristimetsale mänguminuteid ka U19 võistkonnas ja pisut isegi naiste esiliiga mängudes. 

 

Põhiturniiri üheksas kohtumises kujunes Audentese Spordiklubi keskmiseks üleolekuks 37,6 punkti. Mitme põhiviisiku mängija eemalejäämise tõttu oli tasavägine vaid kohtumine Keila Korvpallikooliga, see lõppes 49:42.

 

Andra Viirpalu käis detsembris hoolealustega tugevamat konkurentsi kogemas Euroopa noorte korvpalliliiga etapil. Ees on veel kaks etappi.

 

Teises vahegrupis alistas SK Nord Aid/Cramo Keila Korvpallikooli 40:38.

 

 

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa